Logo Pracuj.pl

Agent Nieruchomości

Nowodworski EstatesO firmie

12 500
netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Nowodworski Estates

Podwale 83/2.0

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pośrednictwo w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,
  • oferowanie innych komplementarnych usług, np. home staging, projektowanie wnętrz i zarządzanie najmem nieruchomości,
  • współpracowanie z innymi agentami, deweloperami, architektami, zarządcami nieruchomości, fotografami,
  • prowadzenie marketingu nieruchomości zgodnie z indywidualną strategią,
  • przygotowywanie profesjonalnych oferty oraz prowadzenie prezentacji nieruchomości,
  • negocjowanie umów,
  • branie udziału w profesjonalnych szkoleniach,
  • uczestniczenie w procesie planowania i rozwoju firmy,
  • utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami,
  • zarabianie bardzo dużych pieniędzy dostarczając jakość klientom.

Nasze wymagania

  • kreatywność, zaangażowanie i zapał do pracy,
  • chęć osiągnięcia sukcesu,
  • przedsiębiorczość,
  • umiejętność współpracy z zespołem,
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • sprawne zarządzanie czasem własnym i innych osób,
  • umiejętność skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu,
  • samodzielne rozwiązywanie problemów i elastyczność w działaniu,
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę i jej efekty,
  • sprawna obsługa pakietu Office,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista,
  • silna samodyscyplina,
  • statusu studenta lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

To oferujemy

  • pracę w najlepszym biurze nieruchomości w Polsce według Otodom
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • profesjonalny sprzęt i narzędzia pracy
  • zajęcia z języka angielskiego
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet sportowo-benefitowy "MEDICOVER SPORT"
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • eventy integracyjne
  • komfortowe biuro w centrum miasta
  • innowacyjne rozwiązania pracy ONLINE
  • profesjonalne szkolenia, warsztaty oraz e-learning

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy najlepszą agencją nieruchomości w Polsce wg Otodom. Naszym celem jest zbudowanie największej firmy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w kraju. Jesteśmy obecni na rynku od 10 lat, a nasz zespół tworzy 250 ambitnych specjalistów. Nasze oddziały mieszczą się w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu, Katowicach, Radomiu, Lublinie, Rzeszowie i we Wrocławiu. Nasza praca polega na sprzedawaniu, wynajmowaniu i zarządzaniu nieruchomościami.

Jak pracujemy?

Pracujemy zespołowo, bo wierzymy, że każdy wnosi do projektów niepowtarzalną wartość. Zawsze wychodzimy z założenia, że jeśli zadbamy o naszych współpracowników, to oni zadbają o klientów. Innowacyjne rozwiązania zawsze były naszą mocną stroną – realizujemy wyjątkowe pomysły, tworząc dla klientów korzyści, które dotąd nie były dostępne w branży. Dlatego jako firma aktywnie wspieramy naszych współpracowników, gwarantując im najlepsze środowisko do pracy. A przede wszystkim pracujemy pełni pasji, bo kochamy nieruchomości i czujemy się odpowiedzialni za spełnianie potrzeb mieszkaniowych Polaków.

Co mówią o nas nasi pracownicy?

  • "Nie ma sytuacji bez wyjścia – nauczyłem się, że mogę polegać na całej drużynie." Damian, Starszy Specjalista ds. nieruchomości we Wrocławiu
  • "Świetny zespół profesjonalistów z odpowiednim nastawieniem do życia i rozwoju swojej kariery." Izabela, Starszy Specjalista ds. nieruchomości w Krakowie
  • "Każdego dnia mam inny zawód – jestem sprzedawcą, psychologiem, prawnikiem i architektem." Radosław, Starszy Specjalista ds. nieruchomości w Krakowie
  • „Zdecydowanie można poczuć tu satysfakcję z tego, co się robi. Codziennie zdobywam nowe pokłady wiedzy i doświadczenia. Nigdy nie poczułem stagnacji.” Amadeusz, Specjalista ds. nieruchomości w Gdańsku
  • „Najlepszy zespół jaki miałem! Świetni ludzie, duże wsparcie i wspólne dążenie do celu. Każdy dzień witany jest z uśmiechem na twarzy.” Sergiusz, Specjalista ds. nieruchomości w Warszawie
  • „Pracując jako Agent Nieruchomości w NE realizuję swoją pasję w najlepszym możliwym otoczeniu. NE dostarcza mi fenomenalny warsztat umiejętności, a każdy dzień to okazja do nawiązywania bezcennych relacji biznesowych.” Kamil, Specjalista ds. nieruchomości w Warszawie

Brak doświadczenia w branży? Nie ma problemu. Nauczymy Cię nieruchomości.

  • Twoją karierę w Nowodworski Estates rozpoczną intensywne szkolenia, zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, które przygotują Cię do pracy w roli agenta. Twoje kompetencje sprzedażowe, biznesowe i negocjacyjne rozwinie także seria warsztatów i spotkań z praktykami. W zdobywaniu wiedzy pomoże Ci dostęp do platformy e-learningowej Nowodworski Estates, z której możesz korzystać w każdej chwili. Znajdziesz tam wszystkie informacje potrzebne na każdym kroku ścieżki rozwoju agenta nieruchomości.

Agent Nieruchomości, Podwale 83/2.0, Wrocław