Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent nieruchomości

eXp Poland

5 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • systematyczne pozyskiwanie nieruchomości oraz klientów kupujących

  • kompleksowa obsługa procesu wynajmu, sprzedaży lub/i kupna nieruchomości

  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami oraz innymi interesariuszami rynku nieruchomości

  • przygotowywanie i prezentacja ofert sprzedaży / wynajmu

  • współpraca z zespołem, dbałość o pozytywne relacje i wizerunek firmy

  • utrzymywanie swoich dochodów na możliwie najwyższym poziomie w oparciu o oferowane przez nas narzędzia

  • rozwój osobisty i przekształcenie pracy w pasję

Nasze wymagania

  • odpowiedzialność za to co robisz i mówisz oraz poszanowanie i przestrzeganie wartości jakie wyznajemy

  • pozytywne nastawienie i wiara w siebie

  • wysoka motywacja do realizacji założonych celów

  • zaangażowanie, samodyscyplina, umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej oraz współpraca z zespołem

  • podejście „proklienckie” czyli umiejętność „zaopiekowania się” klientem

  • umiejętność pozyskiwania wiedzy, kojarzenia faktów, wyciągania wniosków, podejmowania decyzji i wykorzystania posiadanej wiedzy w praktyce

  • wysoka kultura osobista i umiejętność budowania relacji

Mile widziane

  • doświadczenie w branży nieruchomości, telemarketingu lub jako handlowiec

  • znajomość języków obcych

To oferujemy

  • wysokie zarobki zależne od Twojego zaangażowania

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku nowej firmy

  • nienormowany czas pracy – sam sobie ustalisz tempo i czas pracy, ponieważ dla nas liczy się realizacja zadań, a nie czas spędzony w pracy

  • merytoryczne wsparcie, wymianę doświadczeń i rozwój zawodowy w ramach międzynarodowej sieci

  • pełne wdrożenie, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • przyjazną kulturę pracy

  • narzędzia pracy (oprogramowanie i nowoczesne zaplecze informatyczne)

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi, chcesz mieć swój udział w tworzeniu nowego zespołu i wpływ na to ile zarabiasz i w jakim trybie pracujesz, zapraszamy do współpracy.

Doświadczenie w branży nieruchomości nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.

Podczas spotkania odpowiemy na wszystkie intrygujące Cię kwestie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

eXp Poland

Jesteśmy międzynarodowym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zmieniającym branżę nieruchomości na całym świecie oraz jednym z najszybciej rozwijających się pośredników w obrocie nieruchomościami w skali globalnej.

Nasz unikalny model rozwoju pośrednictwa, poprzez działanie w chmurze, daje duże możliwości wzrostu wynagrodzeń agentów, oszczędności czasu oraz optymalizacji kosztów związanych z funkcjonowaniem w branży.

Założona w 2009 roku firma, w dniu dzisiejszym jest obecna w USA i w Kanadzie oraz w 22 innych krajach, ma ponad 85.000 agentów na całym świecie oraz jest notowana na giełdzie papierów wartościowych NASDAQ (EXPI).

Nasz wirtualny model biznesowy oznacza, że każdy agent ma nieograniczony dostęp do wiodącej na rynku technologii, narzędzi, szkoleń i mentoringu, czyli do wszystkich elementów, których potrzebuje, aby spełniać oczekiwania wymagających klientów.

Jesteśmy firmą stworzoną przez agentów dla agentów.

Zapraszamy na nasze strony: www.exppoland.pl oraz www.expworldholdings.com

Przewiń do profilu firmy