Kopiując link i wysyłając CV lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do WELCOME Airport Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 1, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę, zgodnie z postanowieniami Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu i w przyszłych rekrutacjach. Jeżeli nie wyraża Pani/Pan takiej zgody, prosimy o nie klikanie tego przycisku. Niezależnie od powyższego firma WELCOME Airport Services zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami spełniającymi kryteria określone w ogłoszeniu.

Agent Obsługi Pasażerów z Ograniczoną Mobilnością (PRM)

Welcome Airport Services Sp. z o.o.

Żwirki i Wigury 1

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w poruszaniu się pasażerom z ograniczoną mobilnością

  • obsługa pojazdu dedykowanego dla osób z niepełnosprawnościami

  • asystowanie przy odprawie biletowo-bagażowej

  • przygotowanie pasażera do kontroli bezpieczeństwa

  • asysta przez kontrolę celno-paszportową

  • pomoc w przemieszczaniu się między różnymi punktami lotniska

  • asystowanie i udzielanie informacji osobom starszym, niewidomym, niesłyszącym lub z innymi niepełnosprawnościami

  • pomoc przy odbiorze bagażu

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność (lotnisko to dynamiczne miejsce)

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego - znajomość innych języków obcych jest dodatkowym atutem

  • czynne prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny)

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu bus

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych (MyBenefit, Luxmed, ZFŚS - dopłaty do urlopu, bony na święta, spotkania integracyjne i zawody sportowe)

  • pełny pakiet szkoleń wstępnych oraz możliwości rozwoju

  • dobrą atmosferę i wsparcie na początku pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

WELCOME Airport Services Sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce agentów handlingowch, świadczącym kompleksową obsługę kilkudziesięciu przewoźnikom lotniczym z całego świata na największych lotniskach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane rekrutacją proszone są o zgłoszenie swojej kandydatury za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.