Oferta pracy

Agent Obsługi Pasażerskiej

Welcome Airport Services Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa pasażera w terminalu lotniska

  • Przeprowadzanie odprawy biletowo-bagażowej (check-in)

  • Sprawdzanie dokumentacji podróżującego

  • Obsługa pasażera w kasie biletowej

  • Obsługa pasażera w biurze bagażu zaginionego

  • Współpraca z innymi sekcjami naszej firmy i służbami lotniska

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane, ale nie wymagane)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Chęci i motywacja do pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia lub umowa zlecenie do wyboru

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z rozbudowanym systemem premiowym

  • Prywatna opieka medyczna

  • Bogaty pakiet benefitów i dodatków

  • Pełny pakiet szkoleń i kursów

  • Ścieżka kariery oparta o przejrzyste zasady rozwoju

  • Praca w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

WELCOME Airport Services Sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce agentów handlingowch, świadczącym kompleksową obsługę kilkudziesięciu przewoźnikom lotniczym z całego świata na największych lotniskach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy