Oferta pracy

Agent Ochrony

Ochrona Juwentus

  • Brzeg Głogowski (pow. głogowski)

    Brzeg Głogowski (pow. głogowski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność, spostrzegawczość i niekaralność

  • doświadczenie w ochronie mile widziane lub predyspozycje do jej wykonywania

  • dla nas liczą się chęci - zapewniamy szkolenie

Nasze wymagania

  • wykonywanie czynności związanych z ochroną fizyczną mienia

  • współdziałanie z kolegami lub koleżankami w zakresie ochrony i zabezpieczenia mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem

  • godne reprezentowanie firmy

To oferujemy

  • elastyczne godziny w ochronie – możliwość pogodzenia ze szkołą, studiami lub realizacją pasji

  • wsparcie zespołu

  • terminowe wynagrodzenie

  • oferta również dla studentów oraz osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

Dziękujemy za przesłanie aplikacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.

W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów.

Przewiń do profilu firmy