Oferta pracy

Agent Ochrony

Ochrona Juwentus

  • Chocianów

    Chocianów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie i kontrolowanie bezpieczeństwa

  • koordynowanie zmianą

  • obchody kontrolne

  • obsługa ruchu kołowego i osobowego

  • ochrona fizyczna mienia

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • mile widziane doświadczenie w ochronie

  • prawo jazdy

  • niekaralność

  • zaangażowanie

To oferujemy

  • system uzależniony od stanowiska: 12/24; 24/48; elastyczny grafik

  • umowę o pracę / umowę zlecenie

  • atrakcyjną stawkę

  • możliwe wyżywienie (w zależności od obiektu)

  • system premiowy

  • kompletne i bezpłatne umundurowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

Dziękujemy za przesłanie aplikacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.

W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów.

Przewiń do profilu firmy