Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent of Regional Sales

ADRINO MOBILE sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

- Bieżące weryfikowanie i analiza podległego rejonu pod kątem możliwości sprzedażowych

- Przygotowywanie ofert handlowych oraz umawianie wizyt, spotkań

- Monitorowanie i analiza działań konkurencji

Jak zorganizowany jest proces sprzedaży?

1. WYTYPOWANIE FIRM

2. KONTAKT Z FIRMAMI – podmiot współpracujący (agent) nawiązuje bezpośredni kontakt z listy zweryfikowanych firm, przedstawiając ofertę adrino.

3. BRIEF - wypełnienie briefu potrzeb potencjalnego klienta

4. OFERTA - na podstawie przesłanego przez podmiot współpracujący (agent) briefu, adrino przygotowuje ofertę zgodnie z wytycznymi, możliwościami i ofertą adrino i kompletną ofertę odsyła do podmiotu współpracującego (agenta

5. SPRZEDAŻ OFERTY – w momencie sprzedaży oferty podmiot współpracujący (agent) przesyła informację zawierającą składowe oferty, dokładne terminy. Na tej podstawie adrino przedstawiciel adrino wypełnia zlecenie i przesyła do podmiotu współpracującego (agenta) który podpisuje je z klientem

6. REALIZACJA I RAPORTY – odpowiedzialność spoczywa na adrino i podmiocie współpracującym (agencie) Bieżące monitorowanie realizowanych działań i informowanie wszystkich stron czy wszystko przebiega zgodnie z zamówieniem. Po zakończeniu kampanii adrino przesyła do podmiotu współpracującego (agenta) raporty kampanii do których klient lub podmiot współpracujący (agent) nie ma dostępu Online.

7. PROWIZJA ‒ podmiot współpracujący (agent) otrzymuje ustaloną prowizję kiedy klient zapłaci Adrino Mobile wynagrodzenie za realizacje kampanii. Prowizja dla podmiotu współpracującego (agenta) nastąpi w ciągu 14 dni od wpłynięcia wynagrodzenia za realizację kampanii.

Nasze wymagania

  • Nastawienie na rozwój i osiąganie sukcesów

  • Sieć relacji biznesowych ułatwiających nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami

  • Silna motywacja i chęć samorozwoju

  • Mile widziane: doświadczenie w sprzedaży reklam (powierzchni reklamowych w internecie) oraz prowadzenie działalności gospodarczej lub możliwość jej założenia

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki i jasne kryteria wynagrodzenia (prowizja % od sprzedaży)

  • Wdrożenie i wsparcie biznesowe na każdym etapie współpracy

  • Dostęp do zaawansowanych technologii planowania kampanii reklamowych

  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez dostęp do bazy wiedzy oraz szkoleń

  • Swoboda i niezależność w organizowaniu sobie czasu pracy

  • Karta sportowa Multisport

  • Opieka medyczna Allianz

O nas

Jesteśmy agencją digital. Planujemy i kupujemy media. Realizujemy kampanie wizerunkowe i performance w oparciu o rozwiązania takie jak: mailing, display, native, rich media, social. Pomagamy klientom w doborze optymalnych narzędzi i w przygotowaniu długofalowej strategii sprzedaży produktów i obecności w Internecie.