Ta oferta pracy jest nieaktualna od 530 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agent Operacyjny

  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 05.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    TNT Express jest częścią międzynarodowej grupy FedEx i jest jedną z największych firm kurierskich świata. Każdego dnia transportuje milion przesyłek: dokumentów, paczek, frachtów. Firma zarządza lotniczą i drogową siecią transportową w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku oraz w obu Amerykach. W 2015 TNT wypracowało 6,9 mld € przychodu.
    top

    TNT Express - międzynarodowa firma kurierska oferuje pracę na stanowisku:

    Agent Operacyjny-
    pełny etat
    Miejsce pracy: Koszalin

    Podstawowe obowiązki:

    • weryfikacja listów przewozowych,
    • wprowadzanie listów przewozowych do systemu,
    • odprawianie transportów drogowych
    • skanowanie przesyłek,
    • prace magazynowe,
    • rozładunek i załadunek transportów drogowych,
    • utrzymanie dyscypliny pracy wśród kurierów,
    • odpowiedzialność za wysoką jakość serwisu.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia średniego
    • znajomości obsługi komputera
    • dokładności, sumienno ści i rzetelności w wykonywaniu obowiązków
    • doświadczenia na magazynie -mile widziane

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełny etat
    • prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie
    • Pakiet MultiBenefit/MultiSport
    • interesującą pracę w międzynarodowej Firmie, cieszącej się uznaniem oraz szacunkiem Klientów, należącej do liderów w branży

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacyjnym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez TNT Express Worldwide (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Annopol 19".
    Administratorem danych jest TNT Express Worldwide (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 03-236, ul. Annopol 19. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.