Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Agent

Grupa Eurocash – Kontigo Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

plac Kopernika 16

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za całościowe prowadzenie sklepu Kontigo

  • Odpowiedzialność za zatrudnienie personelu sklepu

  • Czuwanie nad wszystkimi wskaźnikami KPI

  • Odpowiedzialność za utrzymacie standardów w sklepie oraz odpowiednie zatowarowanie

  • Ścisła współpraca z przedstawicielami firmy Kontigo

Nasze wymagania

  • Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy/a do jej założenia

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie

  • Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Branża kosmetyczna nie jest Ci obca

  • Jesteś osobą, która świetnie dogaduje się z innymi i lubi przekazywać wiedzę

  • Swobodnie obsługujesz komputer, kasę fiskalną oraz terminal

  • Jesteś osobą dyspozycyjną

To oferujemy

  • Jesteśmy częścią jednej z największych firm w Polsce – Grupa Eurocash

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

  • Zapewniamy profesjonalne szkolenia zarówno dla Agenta jak i dla całego jego zespołu

  • Odpowiadamy za wszystkie prace adaptacyjne oraz przygotowanie sklepu do otwarcia

  • Zarówno przed otwarciem jak i w trakcie funkcjonowania sklepu gwarantujemy kompleksowe wsparcie

  • Zapewniamy stałe wsparcie marketingowe

  • Dostarczamy nowoczesne narzędzia do prowadzenia i kontroli swojego biznesu

  • Każdy pracownik może otrzymać kartę zniżkową na produkty dostępne w Kontigo

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • kursy i szkolenia

Kontigo to sklepy kosmetyczne z wyjątkową obsługą oraz asortymentem dostępnym w przystępnej cenie dla każdej kobiety, by mogła poczuć się zadbana. Zapewniamy swoim gościom niezrównaną obsługę o indywidualnym charakterze, sklep internetowy oraz aplikację mobilną umożliwiającą wygodne zakupy online. Kontigo to miejsce o magicznej atmosferze.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy