Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent - Pośrednik Nieruchomości

4 ŚCIANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 godzin temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem w zawodzie Agenta-Pośrednika nieruchomości, jak i takich, którzy chcą się go nauczyć.

Nie przywiązujemy wagi do Twojego wieku. Dla nas najważniejsza jest Twoja osobowość oraz predyspozycje zawodowe.

Zakres obowiązków Agenta-Pośrednika nieruchomości obejmuje:

kompleksową obsługę klientów biura,

pozyskiwanie zleceń,

wyszukiwanie ofert nieruchomości,

przygotowanie oferty do sprzedaży lub wynajmu,

prezentacje nieruchomości,

aktualizowanie baz danych,

kompletowanie dokumentacji do sprzedaży lub wynajmu.

Nasze wymagania

Od naszych pracowników oczekujemy zaangażowania w wykonywanie swoich obowiązków. W takiej sytuacji nawet osoby bez doświadczenia szybko stają się profesjonalistami :-)

Ogromną rolę przywiązujemy do dobrej atmosfery w Firmie - uczciwość i lojalność to nasza dewiza!

To oferujemy

Oferujemy:

atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów pracy,

bezpłatne szkolenia przygotowujące do efektywnej pracy w tym zawodzie,

odpowiednio wyposażone stanowisko pracy w nowoczesnym biurze,

opracowane, sprawdzone i skuteczne standardy działań,

dostęp do najnowszej generacji technologii wspierających profesjonalną obsługę klienta,

szeroką bazę ofert,

komfort niezależności,

współpracę z profesjonalnym i przyjaznym zespołem o wysokim poziomie etyki zawodowej,

wsparcie i pomoc oraz zaangażowanie ze strony kierownictwa.

Interesująca praca dla kreatywnych osób, dająca możliwość atrakcyjnych zarobków. Zapewniamy niezbędne narzędzia – reszta zależy od Was.

O nas

WITAMY!!!

Biuro 4 Ściany pośredniczy w zakupie i sprzedaży nieruchomości w Warszawie i najbliższych okolicach. Dysponujemy bardzo bogatą bazą danych i nowoczesnym zapleczem informatycznym. Biuro mieści się w Śródmieściu - na Placu Konstytucji.

Fajni ludzie, miła atmosfera - bez wyścigu szczurów.

Poszukujemy zarówno osób mających doświadczenie w zawodzie pośrednika nieruchomości, jak i takich, które chcą się tego zawodu nauczyć.

Wiedzę merytoryczną i praktyczną - pozwalającą wykonywać z powodzeniem pracę Pośrednika przekażemy Pani/Panu w trakcie trwania szkolenia. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.