Agent - prowadzenie sklepu

Delikatesy CentrumO firmie

  • Żagań, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Kierownik / Koordynator

Delikatesy Centrum to wiodąca sieć supermarketów w Polsce. Wierzymy, że jedzenie jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Jedząc lepiej mamy więcej energii do działania, odkrywamy nowe smaki, możemy być zdrowsi i szczęśliwsi. Sami uwielbiamy jeść i robić zakupy dlatego naszą pasją są najwyższej jakości produkty świeże i przyjemność ich kupowania.

Agent (prowadzenie sklepu)

Obowiązki:

  • Prowadzenie sklepu w ramach własnej działalności handlowej pod szyldem Delikatesy Centrum
  • Osobisty nadzór nad działalnością sklepu
  • Zatrudnienie oraz nadzór nad podległym zespołem
  • Umacnianie pozytywnego wizerunku marki „Delikatesy Centrum” w świadomości klientów i kontrahentów
  • Terminowe regulowanie należności podatkowych oraz należności z zakresu ubezpieczeń społecznych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Wymagania wobec kandydata:

  • Przedsiębiorczość oraz gotowość uruchomienia działalności gospodarczej
  • Doświadczenie w branży detalicznej lub w detalu spożywczym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, umiejętność motywowania siebie i innych
  • Koncentracja na wysokiej jakości  pracy
  • Nastawienie na realizację celów i odpowiedzialność za wykonywane obowiązki
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność budowania trwałych relacji
  • Umiejętność motywowania siebie i innych

Oferujemy:

  • Praca od zaraz na Twoich zasadach - umowa B2b
  • Zero kosztów, zero wkładu własnego
  • W pełni wyposażony, gotowy do pracy sklep w dobrej lokalizacji
  • Handel w niedzielę w zależności od Twojej decyzji
  • Rozwój zawodowy i osobisty dzięki dedykowanym szkoleniom
  • Stałe wsparcie ze strony opiekuna
  • Wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wielkości sklepu oraz wysokości sprzedaży, nie mniejsze niż 25 tysięcy złotych
  • Szkolenie wstępne przygotowujące do zarządzania sklepem zgodnie ze standardami Delikatesów Centrum
  • Wsparcie w uruchomieniu działalności gospodarczej
  • Premie za utrzymywanie strat produktowych na optymalnym poziomie oraz premie za właściwe zarządzanie kosztami eksploatacyjnymi.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy