Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agent - Przedstawiciel Handlowy - Alkohole

  • opolskie
  • Specjalista
  • 13.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pravda Distribution

    Pochodząca z 1743 roku wódka PRAVDA była ciągle udoskonalana, by osiągnąć jakość, stosowną dla polskiej magnaterii i szlachty, która piła ją przy wyjątkowych okazjach. Klejnot na butelce świadczy o niezachwianym kunszcie i pasji, jakie towarzyszyły producentowi PRAVDY od lat. Wódka PRAVDA produkowana jest na południu Polski przez szóste pokolenie mistrzów destylacji. To dzięki recepturze udoskonalanej przez lata, wódka PRAVDA uzyskuje tak wyjątkowy charakter i jest uważana za najlepszą wodkę świata, o której amerykanie mówią "szampan wśród wódek"

    Praca dodatkowa dla Wolnych Strzelców (Freelanserów)

    Opis stanowiska:
    • Pośrednictwo handlowe w kanale tradycyjnym i sieci lokalne
    • Bezpośrednia obsługa klienta
    • Realizacja wspólnie ustalonej strategii
    • Prowadzenie negocjacji cen i warunków handlowych
    Wymagania:
    • Kontakty i dobra znajomość branży alkoholowej
    • Baza własnych klientów(dystrybutorzy, sieci lokalne, sklepy specjalistyczne)
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Samodyscyplina
    Oferujemy:
    • Forma zatrudnienia: umowa agencyjna/ działalność gospodarcza
    • Niezależność i samodzielność w organizowaniu pracy
    • Wyłączność na powierzonym terenie
    • Wynagrodzenie prowizyjne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NIP:629-164-78-95 z siedzibą w D.Górniczej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest NIP 629-164-78-95 z siedzibą w D.Górniczej przy ul. Augustynika 17A/51. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.