Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent - Przedstawiciel Handlowy - Alkohole

Pravda Distribution

  • warmińsko-mazurskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

Pochodząca z 1743 roku wódka PRAVDA była ciągle udoskonalana, by osiągnąć jakość, stosowną dla polskiej magnaterii i szlachty, która piła ją przy wyjątkowych okazjach. Klejnot na butelce świadczy o niezachwianym kunszcie i pasji, jakie towarzyszyły producentowi PRAVDY od lat. Wódka PRAVDA produkowana jest na południu Polski przez szóste pokolenie mistrzów destylacji. To dzięki recepturze udoskonalanej przez lata, wódka PRAVDA uzyskuje tak wyjątkowy charakter i jest uważana za najlepszą wodkę świata, o której amerykanie mówią "szampan wśród wódek"

Praca dodatkowa dla Wolnych Strzelców (Freelanserów)

Opis stanowiska:

  • Pośrednictwo handlowe w kanale tradycyjnym i sieci lokalne
  • Bezpośrednia obsługa klienta
  • Realizacja wspólnie ustalonej strategii
  • Prowadzenie negocjacji cen i warunków handlowych

Wymagania:

  • Kontakty i dobra znajomość branży alkoholowej
  • Baza własnych klientów(dystrybutorzy, sieci lokalne, sklepy specjalistyczne)
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Samodyscyplina

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia: umowa agencyjna/ działalność gospodarcza
  • Niezależność i samodzielność w organizowaniu pracy
  • Wyłączność na powierzonym terenie
  • Wynagrodzenie prowizyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne