Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Przepraw Promowych

JH FERRY GMBH

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Stanowisko Agenta Przepraw promowych to stabilna praca na pełen etat stanowiąca kluczową rolę dla naszego sukcesu na rynku polskim. Agent przepraw promowych będzie kontaktował się bezpośrednio z naszymi polskimi klientami oraz koordynował wszystkie zgłoszenia i zapytania rezerwacyjne, pracując samodzielnie, jednocześnie jako w pełni zintegrowany członek zespołu firmy, otrzymując pełne wsparcie z centrali. Pracownik będzie raportował bezpośrednio do CEO firmy w Niemczech.

  • Kontakt z klientami i potencjalnymi klientami przez telefon oraz e-mail.

  • Obsługa bieżących zapytań, rezerwacji oraz innych zgłoszeń otrzymanych od klientów.

  • Tworzenie i koordynowanie rezerwacji u operatorów promowych.

  • Wystawianie i obsługa faktur.

  • Przetwarzanie informacji o klientach, danych rezerwacji i innych wpisów w naszych systemach informatycznych.

Nasze wymagania

  • Doświadczeni zdobyte w branży logistycznej i/lub spedycyjnej na podobnych stanowiskach, takich jak pracownik biurowy, spedytor, agent sprzedaży lub agent rezerwacji przepraw promowych.

  • Biegł znajomość języka polskiego w mowie i piśmie; dobra znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, jednocześnie będzie dodatkowym atutem.

  • Solidne umiejętności w posługiwaniu się popularnymi programami biurowymi, takimi jak MS Word, MS EXCEL, programy do obsługi e-mail.

  • Sprawna umiejętność korzystania z komputera oraz Internetu.

  • Bycie otwartym, zmotywowanym i gotowym do samodzielnej pracy nad codziennymi zadaniami.

  • Zaangażowanie, własna inicjatywa i dążenia do realizacji celów wpływających na rozwój firmy.

To oferujemy

  • Stałe, stabilne zatrudnienie

  • Oprócz ponadprzeciętnego miesięcznego wynagrodzenia, atrakcyjną premię motywacyjną.

  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop oraz telefon komórkowy)

O nas

JH Ferry jest agencją rezerwacji przepraw promowych cargo na terenie całej Europy, a także Rosji, Afryki Północnej i Morza Czarnego. Obsługujemy każdy rodzaj pojazdów – samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe – a także przyczepy i naczepy bez kierowcy. Nasz zespół od projektów cargo specjalizuje się w koordynowaniu wysyłki ładunków wysokich, ciężkich oraz gabarytowych na opisanych trasach promowych.

Filozofią naszej firmy jest bycie niezawodnym i wysoce profesjonalnym partnerem dla każdego z naszych klientów, dlatego jesteśmy dumni z oferowanego przez nas serwisu. JH Ferry jest członkiem JH Logistik Group, której główna siedziba znajduje się w Delmenhorst w Niemczech.

Poszukujemy AGENTA PRZEPRAW PROMOWYCH [OBSŁUGA KLIENTA] do naszego oddziału JH FERRY POLSKA SP Z O.O. w Polsce [Trójmiasto] w celu zapewnienia proaktywnego, skutecznego i profesjonalnego wsparcia naszej firmie.

Rekrutację przeprowadza centrala JH Ferry Gmbh w Niemczech. Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim, w tym CV wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj.