Zgoda na przetwarzanie danych kandydatów do pracy Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonym CV przez ORP Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016r., zwanym RODO). Zgadzam się na przetwarzanie przez ORP Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Salonu Ryłko

RyłkoO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 10 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zbudowanie zespołu nastawionego na sukces

  • efektywne zarządzania personelem

  • realizacja założonych planów sprzedaży

  • prowadzenie salonu zgodnie ze standardami sieci

  • dbałość o wizerunek salonu zgodnie z zasadami vm

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • wykazujesz się samodzielnością oraz dobrą organizacją pracy

  • interesujesz się modą i bieżącymi trendami

  • jesteś kreatywny/a i dynamiczny/a w działaniu

  • otwarty/a na zmiany

To oferujemy

  • pasjonującą i ambitną pracę z młodymi i kreatywnymi ludźmi

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników

  • stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i dynamicznym rozwoju

  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez system szkoleń.

  • modne obuwie w atrakcyjnych cenach

Ryłko

RYŁKO to polski producent obuwia - lider w swojej branży. Skupiamy pasjonatów, kochających ludzi i modę.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje