Eurocash Franczyza

Agent Sklepu Delikatesy Centrum

Eurocash FranczyzaO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenia sklepu zgodnie ze standardem sklepów Delikatesów Centrum

  • Zatrudnienia pracowników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu sklepu w branży spożywczej

  • Zmysł przedsiębiorcy

  • Proaktywne poszukiwanie rozwiązań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność motywowania siebie i innych

To oferujemy

  • Lokal, wyposażenie oraz towar

  • Koszty lokalu, energii elektrycznej, innych mediów

  • Koszty eksploatacyjne

  • Pozwolenia, koncesje

  • Naprawy

  • Kasy fiskalne, dokumenty sprzedaży

  • Inwentaryzacje

  • Rozliczanie i odprowadzanie gotówki (konwoje)

Etapy rekrutacji
1

Wstępne spotkanie informacyjne

2

Spotkanie z Koordynatorem ds. Sieci Agencyjnej

3

Spotkanie z Kierownikiem ds. Sieci Agencyjnej i RDO

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Oferujemy najwyższy poziom usług i wyjątkową jakość asortymentu, który idzie w parze z tradycyjnymi wartościami. Mamy już ponad 1500 sklepów i stale rośniemy! A to wszystko dzięki wysokiej jakości produktów, przyjaznej atmosferze w pracy i połączeniu tradycji z nowoczesnością. Możesz nam zaufać!

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje