Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent sprzedaży z językiem polskim

GCC7 Services Ltd

  • Malta

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientem;

  • przedstawienie korzyści współpracy z nami;

  • wsparcie klienta w poruszaniu się na platformie;

Nasze wymagania

  • Idealny kandydat powinien posiadać:

  • motywację i silną ambicję do osiągania wyników;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dobre umiejętności komunikacyjne;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży;

  • wykształcenie lub doświadczenie zawodowe w zakresie finansów;

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe;

  • Miesięczna premia za wyniki;

  • Pakiet relokacyjny: przelot i zakwaterowanie początkowe;

  • Wsparcie polskiego zespołu;

  • Pełna edukacja i głęboka wiedza na światowych rynkach finansowych;

  • Super zabawne w międzynarodowym środowisku, ok. 300 pracowników;

  • Posiłki (po trzymiesięcznym stażu);

  • Lokalne zniżki w różnych okolicznych kawiarniach, siłowniach, agencjach nieruchomości itp.;

  • Hojne budżety motywacyjne ze wspaniałymi nagrodami, konkursami;

  • 300 słonecznych dni w roku na Malcie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

Specjalizujemy się w zarządzaniu strategicznymi działaniami finansowymi w zakresie pozyskiwania i utrzymania relacji z klientem.

Oferujemy szeroką gamę produktów w zakresie rynku finansowego takich jak kryptowaluty, akcje etc. aby zapewnić najlepsze usługi w zakresie handlu online.

Jeśli jesteś dynamiczną osobą, która radzi sobie z wyzwaniami, z pozytywnym podejściem i chęcią do nauki, jesteś ukierunkowany na cel, to mamy pracę dla Ciebie!

Firma GCC7 (oddział na Malcie) zwiększa swój personel poprzez rekrutację Agentów Sprzedaży i Agentów ds. Osbługi Klienta.

Jesteśmy wielokulturową firmą, działającą w stale rozwijającym się sektorze finansowym, która dziś zatrudnia na Malcie ponad 270 pracowników.

Przewiń do profilu firmy