Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agent Stacji Paliw

  • Opole, Krapkowice, Niemodlin, opolskie
  • Kierownik
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FHU KREOSZ KRZYSZTOF SZTWIOROK

    Na całym świecie działa ponad 44 tys. stacji Shell, na których każdego dnia obsługiwanych jest ponad 25 milionów osób. Zatrudniają one tysiące pracowników oferując im atrakcyjne warunki pracy, a swoim Klientom profesjonalną obsługę.

    Chcesz dołączyć jednego z zespołów stacji paliw Shell i przekonać się, jakie możliwości daje ta praca? Aplikuj już dziś.

    Masz zdolności przywódcze, a ludzie liczą się z Twoim zdaniem? Wysokie wymagania traktujesz jak wyzwanie? Wiesz, jak zadbać o dobrą i motywującą atmosferę pracy, a jednocześnie potrafisz dopingować zespół, aby osiągnął zamierzone cele? Jeśli możesz potwierdzić to swoim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym to znak, że musisz aplikować na to stanowisko. Na stacji Shell rozwiniesz skrzydła, a praca ta stworzy Ci warunki do zdobywania nowych kompetencji.

    Agent Stacji Paliw Shell

    Miejsce pracy: Krapkowice, Niemodlin, Opole

    Opis stanowiska:

    Do najważniejszych zadań kierownika należą: zarządzanie zespołem pracowników stacji paliw, administrowanie nią oraz zapewnienie jak najlepszej obsługi Klienta. Powierzone zostaną Ci także takie zadania jak: realizacja planów sprzedażowych oraz kontakt z dostawcami.

    Wymagania:

    Co musisz wiedzieć? Kandydat na to stanowisko musi posiadać lub być gotowy do założenia własnej działalności gospodarczej, mieć zdolności analityczne i umieć korzystać z pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    W zamian otrzymasz stabilne zatrudnienie, świadczenia socjalne, podstawę i dodatkowe wynagrodzenie zależne od wyników sprzedażowych, elastyczny czas pracy oraz dodatkowe bonusy za wyjątkowe osiągnięcia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FHU Kreosz Krzysztof Sztwiorok z siedzibą w Gogolinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest FHU Kreosz Krzysztof Sztwiorok z siedzibą w Gogolinie przy ul. Nowej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.