Logo Pracuj.pl

Agent Ubezpieczeniowy

PZU S.A.O firmie

  • Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Hrubieszów, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Opole Lubelskie, Parczew, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Podgórze (pow. chełmski)
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i finansowych
  • doradztwo i budowanie długofalowych relacji z klientem
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej

Nasze wymagania

  • prowadzenie lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej;
  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • dobra organizacja czasu i umiejętność planowania
  • przynajmniej średnie wykształcenie
  • niekaralność

To oferujemy

  • prostą formę współpracy bez wkładu własnego – praca na wyłączność, czyli oferta produktowa jednej firmy
  • możliwość połączenia Twojej pracy z pracą agenta ubezpieczeniowego
  • pomoc w budowaniu portfela klientów przy wykorzystaniu systemu wspierającego pozyskiwanie kontaktów
  • ścieżkę rozwoju i atrakcyjne programy premiowe, w tym dodatkowe wynagrodzenie za sprzedaż w pierwszych latach współpracy
  • indywidualny program wdrożenia oraz pakiet szkoleń produktowych i rozwojowych prowadzonych przez naszych trenerów
  • nowoczesne narzędzia i mobilne aplikacje wspierające codzienną pracę, sprzedaż zdalną i obsługę
  • wsparcie marketingowe PZU: prowadzenie strony internetowej, materiały reklamowe, wyposażenie biura i wiele więcej

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • poziom zarobków uzależniony od Twojego zaangażowania
  • zniżki u naszych partnerów biznesowych
  • jasna ścieżka rozwoju
  • konkursy sprzedażowe
  • mobilne aplikacje i platformy edukacyjne

Agent Ubezpieczeniowy, Biała Podlaska