Oferta pracy

Doradca ds. sprzedaży

PZU SAO firmie

  • Białogard, Choszczno, Drawsko Pomorskie, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Koszalin, Nowogard, Pyrzyce, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Świdwin, Świnoujście, Wałcz, Sławno

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i finansowych

  • doradztwo i budowanie długofalowych relacji z klientem

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej

Nasze wymagania

  • prowadzenie lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej;

  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

  • dobra organizacja czasu i umiejętność planowania

  • przynajmniej średnie wykształcenie

  • niekaralność

To oferujemy

  • prostą formę współpracy bez wkładu własnego – praca na wyłączność, czyli oferta produktowa jednej firmy

  • możliwość połączenia Twojej pracy z pracą agenta ubezpieczeniowego

  • pomoc w budowaniu portfela klientów przy wykorzystaniu systemu wspierającego pozyskiwanie kontaktów

  • ścieżkę rozwoju i atrakcyjne programy premiowe, w tym dodatkowe wynagrodzenie za sprzedaż w pierwszych latach współpracy

  • indywidualny program wdrożenia oraz pakiet szkoleń produktowych i rozwojowych prowadzonych przez naszych trenerów

  • nowoczesne narzędzia i mobilne aplikacje wspierające codzienną pracę, sprzedaż zdalną i obsługę

  • wsparcie marketingowe PZU: prowadzenie strony internetowej, materiały reklamowe, wyposażenie biura i wiele więcej

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • poziom zarobków uzależniony od Twojego zaangażowania

  • zniżki u naszych partnerów biznesowych

  • jasna ścieżka rozwoju

  • konkursy sprzedażowe

  • mobilne aplikacje i platformy edukacyjne