Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agent Ubezpieczeniowy

  • Łaziska Górne, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy przedsiębiorstwem z trzydziestoletnim doświadczeniem świadczącym usługi w zakresie transportu spedycji wszelkich towarów na terenie całej Europy. Dodatkowo świadczymy usługi ściśle związane z branżą, tj. między innymi sprzedaż ubezpieczeń, sprzedaż paliw, czy rozliczanie czasu pracy.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób ambitnych i pracowitych, chcących inwestować w rozwój osobisty i przede wszystkim gotowych na nowe wyzwania. Zapraszamy do aplikowania na nw. stanowisko.

    AGENT UBEZPIECZENIOWY
    Miejsce pracy: Łaziska Górne

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie współpracy z obecnymi kontrahentami
    • Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, itp.
    • Realizowanie planów sprzedażowych
    • Bieżąca obsługa klientów
    • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • Aktywne i skuteczne działania skoncentrowane na rozwój przedsiębiorstwa
    • Realizacja zadań biurowych

    Wymagania:

    • Uprawnienia KNF
    • Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń
    • Własny portfel klientów będzie dodatkowym atutem
    • Dobra organizacja pracy i umiejętność określania priorytetów
    • Skuteczność w działaniu oraz odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
    • Zaangażowanie i silna motywacja do pracy
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

    Oferujemy:

    • Ciekawą, stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Możliwość rozwoju zawodowego, profesjonalne szkolenia
    • Wsparcie doświadczonego zespołu menedżerów i trenerów
    • Osoby wyróżniające się mają szansę na zajęcie stanowiska Kierownika Działu Ubezpieczeń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.