Logo Pracuj.pl

Agent Ubezpieczeniowy

TUiR WARTA S.A.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa agencyjna
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

Twoje codzienne wyzwania jako Agenta Ubezpieczeniowego:

• Pozyskujesz Klientów

• Budujesz i podtrzymujesz długotrwałe relacje z Klientami

• Sprzedajesz ubezpieczenia majątkowe i życiowe Warty

• Bierzesz udział w administrowaniu i obsłudze umów ubezpieczenia

Nasze wymagania

Szukamy osób, które:

• Są przedsiębiorcze i niezależne

• Cenią pracę z ludźmi i łatwo nawiązują kontakty

• Chcą się rozwijać i świadomie budować swój biznes

• Planują założyć własny biznes lub rozszerzyć własną działalność

• Chcą mieć wpływ na swoje wynagrodzenie

• Mają minimum średnie wykształcenie

To oferujemy

Jeśli lubisz samodzielną pracę i chcesz decydować o wysokości swoich zarobków, biznes Agenta ubezpieczeniowego pozwoli Ci zrealizować te cele. Jako stabilna marka z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy wysokiej jakości ubezpieczenia dla Twoich Klientów oraz wsparcie zawsze, gdy go potrzebujesz.

Benefity

  • firmowa drużyna sportowa
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy e-learningowej

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Aktualne oferty pracodawcy
AUTUiRHDI/SK/23

Agent Ubezpieczeniowy, mazowieckie