Oferta pracy

Agent ubezpieczeniowy

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa agencyjna
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż ubezpieczeń z wybranych przez siebie Towarzystw Ubezpieczeniowych

Nasze wymagania

  • osoba prowadząca swoją działalność gospodarczą lub gotowa do jej otwarcia

  • posiadanie uprawnień Osoby Wykonującej Czynności Agencyjne (OWFCA) – dodatkowy atut

  • wykształcenie min. średnie

  • roczne doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń

  • własny portfel klientów – mile widziane

  • komunikatywność i motywacja do pracy

To oferujemy

  • atrakcyjny oraz przejrzysty system prowizyjny

  • ofertę ponad 20 Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz szeroki zakres ubezpieczeń: komunikacyjne, majątkowe, życiowe, firmowe, turystyczne i inne

  • codzienne wsparcie zespołu profesjonalistów: Regionalny Dyrektor Sprzedaży, opiekun back office oraz zespół licencji

  • nowoczesne narzędzie sprzedażowe NAU24, w tym system CRM (porównanie ofert w kilka minut)

  • brak zakazu konkurencji oraz planów sprzedażowych

  • bezpłatny dostęp do nowoczesnych narzędzi, wysoko cenionych przez współpracujących Partnerów

  • aplikacja mobilna dla Partnerów

  • profesjonalne szkolenia wdrożeniowe oraz rejestracja w KNF

  • udział w konkursach (dodatkowe wynagrodzenie)

  • możliwość zawierania indywidualnych kontraktów sprzedażowych

  • ochrona Polisą OC

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • wsparcie opiekuna - eskperta