Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Ubezpieczeniowy

PZU Życie SA

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Spotkania handlowe z klientami

  • Realizacja planów sprzedażowych w ramach trzech linii produktowych: ubezpieczenia zdrowotne, indywidualne oraz grupowe

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe

  • Samodzielność i przedsiębiorczość

  • Gotowość do otwarcia własnej działalności gospodarczej

To oferujemy

  • System wynagrodzenia, który obejmuje miesięczne prowizje sprzedażowe, premie kwartalne oraz dodatkowe wsparcie finansowe w ciągu pierwszych 12 miesięcy pracy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i awansu

  • Umowę agencyjną z największą firmą ubezpieczeniową w Polsce

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • pakiet zniżek u partnerów Grupy PZU

  • szkolenia i wydarzenia biznesowe

  • akcje promocyjne i konkursy z nagrodami

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Znana marka. Wsparcie. Kariera. I już wiesz, że dobrze trafiłeś.