Agent Ubezpieczeniowy (Ubezpieczenia Na Życie)

TUnŻ Warta S.A

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 15 gru 2021
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Twoje codzienne wyzwania jako Agenta Ubezpieczeniowego:

• Pozyskujesz Klientów

• Budujesz i podtrzymujesz długotrwałe relacje z Klientami

• Sprzedajesz ubezpieczenia na życie Warty

• Bierzesz udział w administrowaniu i wykonywaniu umów ubezpieczenia

Nasze wymagania

Szukamy osób, które:

• Są przedsiębiorcze, aktywne i nastawione na sukces

• Łatwo nawiązują kontakty i lubią pracę z ludźmi

• Chcą się rozwijać i inwestować w siebie

• Chcą zdobywać wiedzę o branży, prawie i ekonomii

• Chcą być na bieżąco z psychologią sprzedaży

• Mają minimum średnie wykształcenie

• Prowadzą lub planują założyć własny biznes

• Chcą rozszerzyć własną działalność

• Chcą mieć wpływ na swoje wynagrodzenie

• Szukają nowego pomysłu na przyszłość

To oferujemy

Korzyści dla Ciebie:

Elastyczne godziny pracy -> Ty decydujesz, kiedy i ile pracujesz oraz ustalasz swój grafik

Wsparcie -> Oferujemy programy, przywileje prowizyjne i dodatkowe szkolenia

Rozwój osobisty -> Wspieramy Cię w podnoszeniu kwalifikacji i dajemy nowe możliwości

Wynagrodzenie prowizyjne -> Korzystasz z dodatkowych stawek za realizację planu sprzedaży

Bonusy -> Otrzymujesz atrakcyjne dodatki – prowizje, premie i bonusy

Program motywacyjny -> Zapraszamy do konkursów i wyjazdów motywacyjnych

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do platformy e-learningowej

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli lubisz samodzielną pracę i chcesz decydować o wysokości swoich zarobków, biznes Agenta ubezpieczeniowego spełni Twoje wymagania. Jako stabilna marka z ponad 100 letnim doświadczeniem zapewniamy jakościowe ubezpieczenia dla Twoich Klientów oraz wsparcie zawsze, gdy go potrzebujesz.