Oferta pracy

Agent Ubezpieczeniowy (Ubezpieczenia Na Życie)

TUnŻ Warta S.AO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Jeżeli:

- szukasz nowych wyzwań,

- szukasz pracy, dającej satysfakcję i możliwość nieustannego rozwoju,

- cenisz sobie niezależność finansową i chcesz zarabiać prowadząc własny biznes,

- łatwo nawiązujesz kontakty oraz lubisz pracę z ludźmi,

- lubisz stawiać sobie wyzwania i osiągać założone cele.

Twoim zadaniem będzie:

- aktywne budowanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych,

- sprzedaż produktów ubezpieczeniowych na życie WARTY,

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • otwartość na ludzi i swoboda w kontaktach z klientem

  • nastawienie na cel, konsekwencja w działaniu

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta min 2 lata

  • gotowość do pracy w oparciu o własną działalność gospodarczą

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki współpracy i przejrzysty system prowizyjny

  • ścieżkę kariery uzależnioną od osiąganych rezultatów pracy

  • pełne wsparcie: szkolenia merytoryczne i sprzedażowe oraz materiały promocyjne

  • współpracę ze stabilną i rozpoznawalną przez Klientów firmą

  • elastyczne godziny pracy

  • dodatkowo dla najlepszych czekają wyjazdy i inne atrakcyjne nagrody

  • #zostanwdomu – teraz sprzedaż zdalna.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

TUnŻ Warta S.A

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy