Logo Pracuj.pl

Agent Ubezpieczeniowy (Ubezpieczenia Na Życie)

TUnŻ Warta S.AO firmie

  • opolskie
    opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jeżeli:

• szukasz nowych wyzwań,

• szukasz pracy, dającej satysfakcję i możliwość nieustannego rozwoju,

• cenisz sobie niezależność finansową i chcesz zarabiać prowadząc własny biznes,

• łatwo nawiązujesz kontakty oraz lubisz pracę z ludźmi,

• lubisz stawiać sobie wyzwania i osiągać założone cele.

Twoim zadaniem będzie:

• aktywne budowanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych,

• sprzedaż produktów ubezpieczeniowych na życie WARTY,

• dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • otwartość na ludzi i swoboda w kontaktach z klientem,
  • nastawienie na cel, konsekwencja w działaniu,
  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta min 2 lata,
  • gotowość do pracy w oparciu o własną działalność gospodarczą.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,
  • interesującą pracę w zgranym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe,
  • bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych.

Benefity

  • owoce
  • firmowa drużyna sportowa
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy e-learningowej

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Aktualne oferty pracodawcy
AUTUnZ/SK/AB/22

Agent Ubezpieczeniowy (Ubezpieczenia Na Życie), opolskie