Logo Pracuj.pl

Agent Ubezpieczeniowy

INSURANCE AGENCY sp. z o.o.O firmie

5 600–8 300
brutto / mies.

INSURANCE AGENCY sp. z o.o.

Kazimierza Brokla 2

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i pozyskiwanie klientów indywidualnych
  • obsługa klientów firmy brokerskiej w zakresie wystawiania polis korporacyjnych (głównie komunikacyjnych)
  • przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych
  • zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta
  • spotkanie z klientami, obsługa telefoniczna i mailowa
  • Rozbudowywanie i rzetelne obsługiwanie portfelów klientów

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w multiagencji
  • uprawnienia agencyjne KNF lub gotowość do ich uzyskania
  • samodzielność i zaangażowanie
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność
  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń prowizyjnych
  • możliwość rozwoju i awansu
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16 lub 9 - 17

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Firma INSURANCE AGENCY Sp z o.o. wchodząca w skład grupy kapitałowej Insurance Brokres. Na przestrzeni ostatnich kilku lat otworzyliśmy się szerzej na inne branże, w efekcie tego mamy przyjemność obsługiwać wiele firm transportowych, budowlanych, produkcyjnych, handlowych i innych. Obsługujemy również klientów indywidualnych. Nadrzędnym celem jaki sobie stawiamy w obsłudze brokerskiej, jest pełne zadowolenie Klienta. Aby je zapewnić, konstruujemy niestandardowe programy ubezpieczeniowe, negocjujemy koszty, a w przypadku dużych i skomplikowanych ryzyk poszukujemy pokrycia ubezpieczeniowego na międzynarodowych rynkach.

Agent Ubezpieczeniowy, Kazimierza Brokla 2, Śródmieście, Warszawa