Oferta pracy

Agent Ubezpieczeniowy

MetLife

3 00010 000 brutto / mies.
  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

W zakresie obowiązków trzy najważniejsze rzeczy:

1. Nauczysz się produktów i procesu sprzedaży

2. Aktywnie, efektywnie obsługiwać klientów

3. Nauczysz się jak pomagać

Dlatego:

• Jeśli cenisz sobie niezależność finansową i sam chcesz kreować swoją przyszłość

• Jeśli w nawiązywaniu relacji czujesz się jak ryba w wodzie a kontakty z ludźmi sprawiają Ci przyjemność

• Jeśli chcesz aby to co robisz miało głebszy sens

dołącz do nas!

Podział czasu pracy
80%

Rozmowy z klientami

20%

Rozwój kompetencji

Nasze wymagania

  • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów

  • Przedsiębiorczość, kreatywność i inicjatywa w działaniu

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Samodzielność i samodyscyplina

  • Doświadczenia w sprzedaży lub umawianiu spotkań handlowych (pozyskiwanie nowych klientów) – nie ma znaczenia w jakiej branży

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Gotowość do współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • NIE JEST KONIECZNA Znajomość produktów ubezpieczeniowych ale jeśli ją masz - będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Będziesz współpracować na podstawie bezpośredniej umowy agencyjnej z MetLife

  • Będziesz osiągać wysokie i stabilne dochody

  • Będziesz budować dochód pasywny

  • Będziesz się rozwijać

  • Będziesz mieć dostęp do atrakcyjnej ścieżki kariery i szeregu benefitów z niej wynikających

  • Będziesz mieć dużą niezależność w działaniu

  • Będziesz uczestniczyć w szkoleniach

  • Będziesz korzystać z doskonale wyposażonego zaplecza – biuro Agencji z tradycjami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

1 rozmowa z rekruterem

2

2 rozmowa z rekruterem - warunki współpracy

3

zdobycie licencji KNF

4

witamy w MetLife

MetLife

MetLife to miejsce, w którym najważniejsi są ludzie i to, w jaki sposób możemy ich wspierać.

Nasi Agenci oferują ubezpieczenia na życie - w tym wypadkowe i zdrowotne, produkty oszczędnościowe, emerytalne oraz fundusze inwestycyjne. Istniejemy od 150 lat, jesteśmy jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie dbając o bezpieczeństwo milionów klientów, codziennie zmieniamy się na lepsze.

Przewiń do profilu firmy

Porozmawiajmy teraz