Agent ubezpieczeniowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Rozwijająca się multiagencja ubezpieczeniowa działająca w formie spółki z.o.o poszukuje osoby do współpracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • obsługa Klientów
    • rozwijanie portfela
    • realizowanie rozliczeń z agregatorem, z którym firma współpracuje
    • podejmowanie działań marketingowych
    • zarządzanie firmą oraz sprawami formalnymi

    Wymagania:

    • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy w agencji ubezpieczeniowej
    • uprawnienia agencyjne
    • znajomość rynku ubezpieczeń
    • łatwość w nawiązywaniu relacji
    • rzetelność i dokładność
    • prawo jazdy kategorii B
    • otwartość na nowe wyzwania
    • umiejętność podejmowania decyzji
    • samodzielność oraz sprawność zarządzania własnym czasem
    • własny portfel Klientów będzie dodatkowym atutem
    • doświadczenie menedżerskie będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie podstawowe oraz część prowizyjną/udział w zysku
    • biuro w Warszawie
    • możliwość zbudowania firmy oraz długofalowego związania się z nią
    • swoją ofertę kierujemy m.in. do agentów, którzy chcieliby się związać z większym podmiotem oraz nawiązać współpracę w oparciu o zasadę win-win

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W CV prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aquadrat sp. z o o pod adresem: ul. Ordona 1A, 01-237 Warszawa, NIP: 5272647758 moich danych osobowych w celu prowadzenia aktualnie trwającej oraz przyszłych rekrutacji do pracy w wymienionej Firmie przez czas trwania tej i kolejnych rekrutacji, aż do upływu najbliższych 12 miesięcy.

    Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aquadrat sp. z o o pod adresem: ul. Ordona 1A, 01-237 Warszawa, NIP: 5272647758 moich danych osobowych w zakresie podanym w formularzu kontaktowym w celu przygotowania i przekazania mi odpowiedzi na moją wiadomość.

    Informujemy, że:

    1. administratorem przekazanych danych jest Aquadrat sp. z o o pod adresem: ul. Ordona 1A, 01-237 Warszawa, NIP: 5272647758
    2. dane będą przetwarzane prowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie udzielonej zgody oraz na podstawie przepisów kodeksu pracy;
    3. dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom trzecim, świadczącym na rzecz administratora usługi informatyczne (w tym m.in. hostingowe, oprogramowania),
    4. dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji, a jeżeli osoba, której dane dotyczą, wyrazi taką zgodę – także na potrzeby i przez czas późniejszy (prowadzenia kolejnych rekrutacji) tj. do upływu 12 miesięcy;
    5. podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale wymagane do prowadzenia procesu rekrutacji i zawarcia umowy o pracę, zaś ich niepodanie będzie skutkować niemożnością prowadzenia procesu rekrutacji w stosunku do kandydata oraz zawarcia wyżej wymienionej umowy.

    Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, żądania sprostowania danych osobowych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie (przy czym cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem)

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.