Oferta pracy

Agile Coach

Integer Group Services Sp. z o.o

  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Wielicka 28/b

Podgórze

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LeSS

  • SAFe

  • Nexus

System operacyjny

O projekcie

W InPost środowisko danych budujemy w całej organizacji w sposób zwinny, eksperymentujemy i wdrażamy kolejne wersje produktów analitycznych.

Jeżeli chcesz uczestniczyć w transformacji agile w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie, motywuje Cię praca z multidysciplinarnymi składami rozwijającymi zaawansowaną analitykę w różnych obszarach organizacji – jest to miejsce dla Ciebie. Jeżeli ponadto lubisz eksperymentować, pracować w dynamicznym i rozwijającym się zespole – dołącz do #InPostTeam i #dataunlockers.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Product Ownerów przy wdrożeniu produktów opartych o dane

  • Współpraca i wsparcie transformacji agile i innych obszarach organizacji

  • Promowanie i wdrażanie praktyk agile w środowisku międzynarodowym

  • Pragmatyczne wprowadzanie praktyk agilelowych

  • W razie potrzeby wejście w rolę Scrum Mastera w poszczególnych składach

  • Rekomendacje [email protected] na poziomie całej organizacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we wdrażaniu i prowadzeniu zespołów agileowych

  • Doświadczenie we wdrażaniu organizacji agile i zarządzeniu spójnością pomiędzy zespołami agilowymi

  • Znajomość frameworków scaled agile: LeSS, SAFe, Nexus

  • Praktyczna znajomość Scruma

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne zarówno do ekip biznesowych jak i analityków i inżynierów danych, jak i menedżerów

  • Wiedza o dekompozycji problemów, drzewa decyzyjne, rekomendacje planów działań

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy ponad strukturami w organizacji

Mile widziane

  • Certyfikaty: Certified LeSS Practitioner, Professional Scrum Certifications (PSM I, II, UX, Kanban, etc.), Product Owner Certifications

  • doświadczenie pracy z zespołem analityków danych

  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym środowisku, z nowymi technologiami

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Brak skostniałych struktur korporacyjnych

  • Benefity – kartę Multisport i opiekę medyczną

  • Koleżeńską atmosferę w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Rozstawiamy nowe maszyny, nasza apka wygrywa liczne konkursy, wchodzimy na nowe rynki europejskie, ulepszamy stworzone przez nas systemy oraz naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Czy wiesz, że nasze IT to już ponad 300 osób? A nam ciągle mało. ;-) Większość naszych systemów jest pisana przez nas i dla nas. Dlatego słowo „niemożliwe” nie istnieje w naszym słowniku, a szybkie tempo pracy to nasza dewiza.

Chcesz dołączyć do #TeamINPOST i pomóc nam w tej ekspansji? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy