Oferta pracy

Agile Coach/Scrum Master

Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. Sp. kO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Praca z zespołem/zespołami deweloperskimi.

  • Wzmacnianie kultury opartej na przejrzystości, zaufaniu i współpracy.

  • Wspieranie i mentoring mniej doświadczonych kolegów i koleżanek.

  • Wspieranie transformacji Agilowej w największej organizacji OCP na polskim rynku.

  • Zbieranie metryk oraz usuwanie blokad.

  • Maksymalizacja wartości wytwarzanej przez zespół produktowy.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy z zespołem deweloperskim w roli Scrum Mastera/ Agile Coach’a.

  • Jesteś asertywny/a.

  • W twojej naturze leży iteracyjność i zwinność ukierunkowana na wydajność zespołu.

  • Posiadasz certyfikat PSM/CSM • dobrze znasz inne zwinne podejścia (Kanban itp.).

  • Potrafisz cierpliwie tłumaczyć i słuchać.

  • Zespół znaczy dla Ciebie więcej niż indywidualista.

  • Zbieranie i dawanie opinii jest dla Ciebie nawykiem.

  • Wiedzę zawsze popierasz faktami i metrykami.

  • Masz motywację do działania i otwarty umysł.

  • Dobrze mówisz w języku angielskim.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej, rozwijającej się organizacji, realizującej interesujące i ciekawe projekty

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt b2b - do wyboru.

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego, grupowego

  • ubezpieczenia na życie.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Dostęp do niezbędnych szkoleń, możliwość rozwoju w międzynarodowym

  • środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. Sp. k

Rankomat.pl to największa w Polsce porównywarka internetowa, która od 12 lat pomaga klientom porównać i kupić najlepsze ubezpieczenia samochodu, nieruchomości, podróży oraz na życie. Każdego dnia dostarczamy naszym Klientom sprawdzoną wiedzę dotyczącą również kredytów, pożyczek, kont bankowych, lokat oraz ofert GSM. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy o globalnym zasięgu, która prowadzi porównywarki ubezpieczeniowe i finansowe między innymi w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Szwecji, Norwegii, Finlandii czy Hiszpanii.

Przewiń do profilu firmy