Oferta pracy

Agile Coach

GRUPA NEUCA

  • Forteczna 35, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

GRUPA NEUCA

Forteczna 35

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie Centrum Kompetencji Agile w NEUCA,

  • wsparcie w opracowaniu i wdrażaniu zwinnego podejścia do rozwoju produktów w NEUCA (w środowisku wielozespołowym),

  • rozwój organizacji w zakresie funkcjonowania procesu zwinnego (odpowiedzialności, umiejętności, sposób działania oraz narzędzia wspierające pracę w zespołach),

  • wsparcie zespołów w usprawnianiu sposobu pracy w odpowiedzi na potrzeby klientów, poprawę współpracy w zespołach,

  • wsparcie w prowadzeniu i wyborze szkoleń z zakresu zwinnych metod pracy dla pracowników NEUCA,

  • wsparcie w rozwoju osób pełniących rolę Scrum Masterów i Product Ownerów,

  • promowanie myślenia zwinnego, innowacyjnego i samodoskonalenia w organizacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowiskach Agile Coach, Scrum Master, Product Owner (minimum 3 lata),

  • doświadczenia w coachingu zespołów zwinnych,

  • umiejętności wdrażania metodyk zwinnych wytwarzania produktów w organizacjach,

  • umiejętności pracy w skalowalnym środowisku agile (np. SoS, Nexus, SAFe, LeSS),

  • certyfikacji Scrum Master i Product Owner – scrum.org lub Scrum Alliance,

  • wiedzy z zakresu zarządzania projektami – podejście klasyczne (znajomość procesów),

  • podstawowej znajomość Lean Management,

  • umiejętności współpracy z kadrą zarządzającą w organizacji.

To oferujemy

  • możliwości rozwoju zawodowego w jednostce, która została wyróżniona nagrodami PMI Project of the year 2018 oraz The Most Mature PMO 2018,

  • możliwości budowania kultury projektowej, zwinnej oraz Lean Management w NEUCA,

  • pracę pełną wyzwań w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • udział w innowacyjnych projektach,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników