Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agile Coach w dziale E-commerce

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 15.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     top
    Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
    RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

    Dzięki sieci prawie 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy
    dla ponad 22 tys. osób.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Agile Coach – dział E-commerce
    Miejsce pracy: Gdańsk

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • szerzenie i ugruntowywanie dobrych praktyk agile w organizacji,
    • prowadzenie wewnętrznych szkoleń z podstaw Scruma, Kanbana, ale może też Leana czy XP,
    • wsparcie organizacji w wykorzystaniu potencjału agile"a,
    • uczenie, eksperymentowanie i wyciąganie wniosków, co można zrobić lepiej,
    • pomaganie zespołom w znalezieniu własnej drogi do zwinności,
    • mentoring dla początkujących Scrum Masterów,
    • budowanie transparentnego środowiska pracy opartego na zaufaniu i szacunku.

    WYMAGANIA:

    • entuzjazm i głębokie zrozumienia pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych,
    • znajomość procesów tworzenia oprogramowania,
    • zainteresowanie nowoczesnymi sposobami zarządzania organizacją (Management 3.0, Holokracja),
    • doświadczenie w stosowaniu narzędzi coachingowych,
    • pomysły, które będziemy mogli razem wdrażać,
    • umiejętność współpracy w zróżnicowanym zespole i otoczeniu
    • wysokie kompetencje komunikacyjne
    • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń z technik zwinnych,
    • umiejętność budowania zespołu,
    • certyfikat PSM I na poziomie 90%,
    • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Scrum Mastera,
    • min. 3 lata doświadczeń projektowych w różnych rolach.

    OFERUJEMY:

    • wyzwania lub możliwości,
    • efektywną współpracę w zespole Scrum Masterów,
    • dynamiczny rozwój,
    • dużą samodzielność i wsparcie,
    • pracę w małych zespołach, gdzie biznes i IT to jeden dział,
    • towarzystwo pozytywnie zakręconych ludzi i nieformalne środowisko pracy,
    • elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B,
    • atrakcyjny system premiowy,
    • pakiet benefitów,
    • spotkania integracyjne,
    • nieograniczony dostęp do pysznej kawy.
    Co może być pomocne?
    • znajomość narzędzi Atlassiana (JIRA, Confluence),
    • dobra znajomość j. angielskiego,
    • znajomość różnych metod wytwarzania oprogramowania, nie tylko tych zwinnych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).
    bottom