Oferta pracy

Santander Bank Polska

Agile Coach

Santander Bank PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

  • Confluence

  • Miro

  • Scrum

Twój zakres obowiązków

  • pomaganie zespołom skupić się na realizacji celów i wytwarzaniu wartości

  • poprawiać efektywność squadów

  • dbanie o to, aby wartości, zasady i reguły Agile i Scrum były stosowane w Banku

  • promowanie technik pozwalających na skuteczne określenie celu produktu oraz zarządzanie backlogiem

  • wspomaganie współpracy squadów z interesariuszami, w tym z klientami korzystając m.in. z metody Design Thinking

  • stosowanie empirycznego podejścia do rozwiązywania problemów w oparciu o przejrzystość, inspekcję i adaptację

  • usuwanie przyczyn ograniczających postępy prac zespołów

  • usuwanie bariery pomiędzy zespołami i ich interesariuszami

  • budowanie i rozwijanie wiedzy oraz kompetencji kluczowych ról Agile w Banku

  • rekomendowanie i wdrażanie optymalnego narzędzia wspierające pracę zwinną

  • być ambasadorem Agile w Banku

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w roli Agile Coacha, Scrum Mastera, Product Ownera

  • rozumiesz procesy i cykl rozwoju produktów lub wytwarzania oprogramowania

  • znasz różne narzędzia i potrafisz dobierać optymalne rozwiązania dostosowane do dojrzałości zespołu i sytuacji

  • efektywnie współpracujesz na każdym poziomie struktury organizacyjnej

  • masz wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne

  • doskonale analizujesz, organizujesz i planujesz działania

  • cechuje Cię umiejętność słuchania i empatii, budujesz atmosferę kooperacji i zaufania, a dobro zespołu i jego członków stawiasz ponad własne umiejętności

  • prowadzenie szkoleń i krzewienie wiedzy ładuje Cię dobrą energią

  • możesz pochwalić się certyfikatami potwierdzającymi umiejętności w zakresie Agile

  • znasz narzędzia takie jak: JIRA, Confluence, Miro

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander

  • jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny

  • wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty, akcje

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje