Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agile Coach

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 19.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zespół MasterCare tworzą eksperci z obszaru Telekomunikacji&IT. Mamy doświadczenie w realizacji projektów dla największych operatorów działających na polskim rynku (Orange, T-Mobile, Polkomtel, ATM czy Play), a także dla dostawców systemów (Huawei, Ericsson, NEC etc.).

    Zajmujemy się wskazywaniem specjalistów i zespołów do lokalnych oraz międzynarodowych projektów w branżach Telco i IT. Zatrudniamy najlepszych ekspertów otwartych na innowacyjne metody rekrutacji, ponieważ zdajemy sobie sprawę z wyzwań stawionych obecnie przez pracodawców.

    Poza standardowymi narzędziami i metodami pracy, które stosujemy, stawiamy również na stałą edukację w celu wdrażania najbardziej nowoczesnych rozwiązań. Działamy na terenie całej Polski, choć nasze projekty obejmują także inne kraje Unii Europejskiej.

    Dla naszego Klienta, jednego z wiodących operatorów telekomunikacyjnych w Polsce i Europie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Agile Coach
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Wspieranie organizacji w transformacji struktury i kultury organizacyjnej zgodnie z założeniami Agile
    • Współpraca z zespołami programistycznymi i operacyjnymi, w zakresie szkoleń i metod Agile oraz Lean
    • Szkolenie zespołów i kadry zarządzającej w celu usprawnienia procesu zarządzania w oparciu o założenia Agile
    • Dbanie o efektywne wykorzystanie narzędzi związanych z metodykami Agile

    Wymagania:

    • Min. 2-3 lata doświadczenia w pełnieniu roli Agile Coach/Scrum Master
    • Znajomość założeń i narzędzi coachingowych/zarządzania zmianą
    • Umiejętności facylitacji zespołów - mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/warsztatów
    • Znajomość zwinnych metod wytwarzania produktów/oprogramowania
    • Praktyczne doświadczenie w stosowaniu metodologii lean/agile
    • Wykształcenie wyższe
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie do sportu i rekreacji
    • Elastyczne godziny pracy
    • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne