Logo Pracuj.pl

Agile Coach (with German)

Capgemini PolskaO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Agile

  • Scrum

  • Kanban

Mile widziane

  • SAFe

  • LeSS

  • Nexus

O projekcie

Jesteśmy firmą charakteryzującą sie dynamicznym rozwojem portfolio projektów.

Pracujemy z najnowszymi technologiami, szeroko stosując podejście mikroserwisowe, rozproszoną architekturę aplikacji, komunikację asynchroniczną, sztuczną inteligencje oraz rozwiązania oparte o chmurę. Praca odbywa się w duchu Agile, z koncentracją na potrzebach klienta, któremu staramy się wychodzić naprzeciw.

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie zwinnych transformacji w różnych projektach i branżach;
  • coaching zespołów cross-functional, leadership i indywidualny;
  • wspieranie managementu w zwinnej transformacji;
  • wspieranie naszych klientów w zwinności biznesu (business agility);
  • aktywny udział z życiu agile community i pomoc w jego rozwoju;
  • tworzenie, prowadzenie i doskonalenie programów rozwoju talentów, np. Agile Coach and Scrum Master Academy, Agile Coach Summit i programów mentoringowych.

Nasze wymagania

  • ukończyłeś/łaś studia minimum pierwszego stopnia z dziedziny nauk ścisłych;
  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w roli Agile Coacha, Scrum Mastera lub Product Ownera w projektach informatycznych;
  • bardzo dobrze znasz zwinne frameworki, np. Scrum, Kanban, SAFe, LeSS lub Nexus;
  • pracowałeś/łaś z klientem zewnętrznym (najlepiej w międzynarodowych zespołach);
  • bardzo dobrze znasz język niemiecki i angielski (oba min. B2);
  • potrafisz się wykazać różnymi umiejętnościami profesji agile coacha;
  • certyfikacje zawodowe mile widziane, np. ICAgile, PMI, Scrum Alliance.

To oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • hybrydowy, elastyczny model pracy;
  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;
  • możliwości rozwoju, a wśród nich:
  • szeroka oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich),
  • wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach,
  • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery,
  • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard,
  • wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini),
  • uczestnictwo w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta,
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).
  • Poznaj wszystkie nasze benefity, które oferujemy!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • pakiet relokacyjny
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • karta Multisport

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja online

2

Rozmowa telefoniczna

3

Telco

4

Rozmowa kwalifikacyjna (online)

5

Oferta

Capgemini Poland Software Center wspiera klientów na całym świecie wykorzystując wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie specjalistów i specjalistek w branży IT. Nasze biura znajdują się we Wrocławiu, Poznaniu oraz Gdańsku. Działamy w zespołach rozproszonych, pracując w modelu hybrydowym. Realizujemy projekty dla firm z różnych branż – od logistycznej, motoryzacyjnej, rozrywkowej po sektory publiczne i chemiczne. Jesteśmy ekspertami i ekspertkami w dziedzinach takich jak Java, Cloud, .NET, React, testing i inne. Tu tworzymy, projektujemy, testujemy i rozwijamy oprogramowania, aplikacje, systemy oraz narzędzia.

Naszym priorytetem jest utrzymanie wysoko wykwalifikowanych zespołów, dlatego stawiamy głównie na ekspertyzę i doświadczenie w branży IT. Umiejętności oraz rozwój osób u nas zatrudnionych są dla nas niezwykle ważne. W naszym centrum działa już kilkanaście wewnętrznych communities, czyli grup dyskusyjnych, które skupiają pasjonatów i pasjonatki chcących dzielić się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.

Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz odkryć świat nieskończonych możliwości i nieustannych innowacji, dołącz do nas - Get the future you want!

Agile Coach (with German), Wrocław