Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agile Project Manager

Inteca

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Inteca

Tadeusza Kościuszki 29

Stare Miasto

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • AGILE

Mile widziane

  • Scrum Master

  • CI/CD

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów IT zgodnie z ustalonym harmonogramem, budżetem i zakresem z wykorzystaniem metodyk Agile; współpraca z Service Delivery Managerem, Architektem, Tech leadem

  • Aktywne śledzenie faz realizacji projektu przy zapewnieniu odpowiedniej komunikacji w zespole, monitorowaniu postępów i jakości realizacji prac

  • Wspieranie w zarządzaniu backlog’iem projektu oraz kształtowanie dynamiki i kultury pracy zespołu z uwzględnieniem wymagań, priorytetów i zakresu projektu oraz różnych zależności projektowych

  • Monitorowanie i raportowanie postępu realizacji projektu oraz pojawiających się ryzyk

  • Organizowanie ceremonii Scrum’owych tj: statusy Daily, Planowanie, Demo, Retro

  • Codzienna praca z zespołem developerskim oraz suportowym, usuwanie przeszkód, udzielania wsparcia i motywowanie członków zespołu

  • Zarządzanie zespołem suportowym

  • Rozwijanie relacji biznesowych z Klientami i interesariuszami projektów

Nasze wymagania

  • Umiejętność zarządzania projektami IT poparte wykształceniem oraz min 2 letnim doświadczeniem zawodowym

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne, nauki ścisłe, ekonomia

  • Znajomość cyklu rozwoju oprogramowania oraz zainteresowanie nowymi technologiami

  • Znajomość zwinnych metodologii wytwarzania oprogramowania AGILE (SCRUM)

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów tranzycyjnych

  • Doświadczanie w pracy zespołem 2 i 3 linii wsparcie technicznego

  • Wysokie umiejętność zarządzania relacjami z Klientami oraz pozostałymi interesariuszami projektów

  • Wysokie umiejętność organizacyjne, analitycznego myślenia, pro aktywność w rozwiązywaniu problemów oraz nastawienie na osiąganie celu

  • Sprawność w komunikowaniu się i budowaniu relacji z Klientami (m.in. prowadzenie spotkań)

  • Wysokie umiejętności współdziałania w zespole

  • Język angielski w stopniu dobrym (B2)

  • Certyfikat Scrum Master

  • Znajomość zagadnień CI/CD

  • Certyfikat ITIL

To oferujemy

  • Dołączenie do firmy świadczącej wyjątkowe usługi informatyczne dla największych klientów z branży bankowej i ubezpieczeniowej

  • Przyjazne i inspirujące środowisko pracy oraz płaska struktura organizacyjna sprawiające, że możesz mieć realny wpływ na rozwój organizacji

  • Stabilną pracę w biurze w centrum Wrocławia

  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej

  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do nowatorskich rozwiązań technologicznych

  • Opieka medyczna Luxmed, kartę Multisport Benefit oraz ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Inteca

Firma Inteca posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów dla największych przedsiębiorstw w Polsce oraz za granicą z sektorów finansów i bankowości, przemysłu oraz usług. Współpracując z klientami, dostarczamy rozwiązania w zakresie digitalizacji procesów biznesowych, implementacji i integracji systemów informatycznych oraz świadczymy usługi w obszarze Architektury Korporacyjnej i Architektury IT. W pracy z klientami skupiamy się na optymalizacji inwestycji IT, ich korelacji z celami biznesowymi przedsiębiorstwa, planowaniu i budowaniu optymalnej i sprawnej architektury IT. Codziennie rozwiązujemy złożone problemy w imię naszej misji – dostarczania wartości biznesowej przez wykorzystanie technologii informatycznych.

Przewiń do profilu firmy