Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agile Team Lead / Scrum Master Lead

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    RR/IT/UP/ATL/GDA/03/19
    Obowiązki:

    Jako Scrum Master Lead będziesz odpowiadać za przewodzenie zwinnemu zespołowi w dostarczaniu rozwiązań, które spełniają potrzeby użytkowników i klienta.

    Będziesz dążyć do jak najlepszego wykorzystania talentów członków naszych zespołów przez budowanie produktywnego środowiska pracy opartego na szacunku i zaufaniu.

    Będziesz wspierać samoorganizację i ciągłe uczenie się, przewidywać i usuwać przeszkody, uświadamiać ryzyka i problemy.

    Przy aktywnym wsparciu Project/Delivery Managera będziesz współpracować blisko z innymi Scrum Masterami i interesariuszami w podtrzymywaniu ciągłego przepływu pracy.

    • Przewodzenie zespołowi służąc mu swoją wiedzą i doświadczeniem;
    • Wspieranie zespołu w stosowaniu zwinnych (Agile) praktyk;
    • Zarządzanie procesem tak, by umożliwiał zespołowi prognozowanie, planowanie, dostarczanie i retrospekcję;
    • Prowadzenie spotkań zespołowych i ceremonii scrumowych;
    • Usuwanie przeszkód, eskalowanie ryzyk i problemów;
    • Pomaganie członkom zespołu w rozwijaniu ich umiejętności i budowaniu kariery;
    • Zapewnianie interesariuszom dostępu do aktualnego i dokładnego stanu projektu bez potrzeby zakłócania pracy;
    Wymagania:
    • Wcześniejsze doświadczenie jako Scrum Master Lead;
    • Obowiązkowy background software'owy (Java)
    • Głębokie zrozumienie zwinnych metod pracy (Agile), w tym Scruma;
    • Praktyczna znajomość procesów tworzenia oprogramowania;
    • Dobre zrozumienie technologii, znajomość trendów i kierunków rozwoju technologii informatycznych;
    • Umiejętność prowadzenia spotkań, moderowania grup;
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
    • Gotowość do podróży służbowych do Wielkiej Brytanii;
    • Biegła znajomość języka angielskiego.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy przy dużych projektach w środowisku rozproszonym;
    • Certyfikat Scrum Mastera lub Product Ownera;
    • Doświadczenie w pracy z JIRA.
    Oferujemy:
    • Pakiet medyczny w Medicover (oraz możliwość rozszerzenia go na rodzinę);
    • Dofinansowanie rozwoju hobby;
    • Praca zdalna w wymiarze do 3 dni w tygodniu;
    • Dofinansowanie do karty Multisport (oraz możliwość rozszerzenia na rodzinę);
    • Imprezy integracyjne oraz zabawy dla całej rodziny;
    • Szkolenia online, szkolenia techniczne i z zakresu umiejętności miękkich;
    • Career Coacha dbającego o rozwój Twojej kariery;
    • Wyjazdy na konferencje polskie i zagraniczne jako słuchacz lub prelegent;
    • Core hours;
    • Stabilne warunki zatrudnienia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
    2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
    3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

    Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności.

    Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail:[email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.