Agronom

  • Lębork, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-01
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2018-07-01)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Farm Frites Poland SA
    to firma istniejąca na polskim rynku od 1994 r.
    Jesteśmy producentem mrożonych frytek, płatków i placków ziemniaczanych
    dla takich marek jak McDonald’s, Farm Frites i Aviko.

    Poszukujemy kandydata na stanowisko
    AGRONOMA
    województwo pomorskie - Lębork

    Zakres obowiązków

    • współpraca z dostawcami ziemniaków
    • wizytacja plantacji i przechowalni ziemniaków
    • koordynowanie prac związanych z uprawą, zbiorem i zasypem ziemniaków
    • prowadzenie szkoleń dla dostawców
    • pozyskiwanie nowych plantatorów
    • raportowanie

    Wymagania

    • wykształcenie średnie o kierunku rolniczym
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość MS Office
    • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
    • umiejętność prowadzenia negocjacji
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy

    • umowę o pracę na pełen etat
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
    • pracę o dużych możliwościach rozwoju (m.in. szkolenia, kursy języka angielskiego,wymiana doświadczeń z firmami zagranicznymi)
    • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (grupowe ubezpieczanie na życie, opieka medyczna, fundusz socjalny, pracowniczy program emerytalny, karty sportowe)
    Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą
    na przetwarzanie danych osobowych do 06.07.2018 na adres e-mail: rekrutacja@ffp.pl
    lub do Działu HR, ul. Abrahama 13, 84-300 Lębork z dopiskiem „Rekrutacja/Agronom”.
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane podania.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem office@ffp.pl