Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

AI - Lingwista z językiem włoskim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    AI/NLPR/LE/IT

    Zapraszamy do współpracy z naszym zespołem lingwistycznym w jednym z największych centrów badawczo-rozwojowych w Europie. Wspólnie z Inżynierami rozwijamy
    nowoczesne metody przetwarzania języka naturalnego.

    Zadania

    • Przygotowanie zasobów językowych (słowniki, korpusy, anotacje)
    • Tworzenie reguł językowych do wykrywania wzorców w tekście
    • Wykonywanie zadań związanych ze składnią i semantyką języka włoskiego
    • Wspieranie zespołu technicznego w kwestiach językowych
    • Weryfikacja pracy innych lingwistów

    Wymagania

    • Stopień licencjata lub magistra filologii, lingwistyki stosowanej lub kierunków pokrewnych (prosimy o uwzględnianie tematu pracy licencjackiej/magisterskiej w CV)
    • Znajomość zagadnienia rozkładu zdań do celów zastosowań programistycznych
    • Znajomość jednej z wymienionych dyscyplin: przetwarzanie języka naturalnego, psycholingwistyka lub neurolingwistyka, językoznawstwo korpusowe, teorie składniowe, architektury językowe, semantyka formalna, gramatyka generatywna
    • Ogólne zainteresowanie technologią
    • Dokładność i dbałość o szczegóły
    • Umiejętność pracy w zespole

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Ogólna znajomość zagadnień sztucznej inteligencji: rozpoznawanie i rozumienie mowy, automaty dialogowe, itp.
    • Doświadczenie w tworzeniu leksykonów technicznych
    • Ogólna znajomość technik uczenia maszynowego
    • Znajomość dodatkowego języka zachodnio-europejskiego

    Oferujemy

    • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie
    • Pracę w międzynarodowej firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji w zespole światowej klasy specjalistów
    • Uczestnictwo w realizacji innowacyjnych i ciekawych projektach
    • Elastyczne godziny pracy

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.

    Patrz na miasto z 23 piętra.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!