Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ajent - Business Partner

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowy koncern prowadzący od ponad 20 lat na terenie Polski, między innymi sieć kawiarni i restauracji, poszukuje kandydata na stanowisko:

    do poprowadzenia kawiarni w systemie agencyjnym.
    Miejsce pracy: Port Lotniczy Poznań-Ławica

    Zakres obowiązków

    • Kompleksowe zarządzanie / prowadzenie kawiarni
    • Rekrutacja załogi
    • Zamawianie towaru
    • Sporządzanie inwentaryzacji
    • Profesjonalne podejscie do obsługi gościa
    • Budowanie sprzedaży
    • Posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia

    Poszukiwane kompetencje

    • Umiejętność zarządzania i rekrutowania
    • Praca ze standardami
    • Mile widziane doświadczenie w gastronomii sieciowej
    • Doświadczenie w sprzedaży

    Oferujemy

    • Prowadzenie w pełni wyposażonej kawiarni na podstawie umowy agencyjnej
    • Bezkosztowe zamawianie towaru
    • Profesjonalne szkolenia przygotowujące do rozpoczęcia współpracy
    • Stałą opiekę szkoleniową oraz wsparcie Kierownika Regionu
    • Kartę benefit ze zniżką
    • Możliwość wykupienia ubezpieczenia medycznego w atrakcyjnej cenie

    Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV za pomocą APLIKUJ

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997 r., poz.883)”

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.