Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ajent - Business Partner

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 10.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Poszukujemy Kierownika Kawiarnii, który poprowadzi kawiarnię na terenie Galerii Wnętrz Home Concept w Warszawie.

    Dążymy do tego, aby nasi klienci odnaleźli w naszej Galerii miejsce, w którym będą mogli odpocząć po zakupach, napić się kawy, zjeść lunch oraz spotkać z architektem, projektantem, przyjaciółmi. Oferujemy w pełni wyposażony lokal z możliwością aranżacji oraz atrakcyjny czynsz.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków

    • Kompleksowe prowadzenie kawiarni.
    • Zamawianie towaru.
    • Bezpośrednia obsługę Klienta, w tym sprzedaż oraz przygotowywanie produktów.
    • Organizację codziennej pracy kawiarni.
    • Planowanie działań związanych z rozwojem oraz promocją lokalu.
    • Zapewnienie wysokiego standardu usług.

    Poszukiwane kompetencje

    • Nastawienia na sukces i efektywną współpracę.
    • Pasja i zaangażowanie.
    • Doświadczenia w zarządzaniu kawiarnią.
    • Doświadczenia w gastronomii.
    • Profesjonalizmu w podejściu do obsługi Gości.
    • Własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy

    • Prowadzenie w pełni wyposażonej kawiarni na podstawie umowy B2B.
    • Kawiarnię z pełnym wyposażeniem zlokalizowaną na terenie Galerii Wnętrz Home Concept.
    • Możliwość prowadzenia biznesu rodzinnego lub/i z przyjaciółmi.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    O Galerii Wnętrz Home Concept:

    Galeria wnętrz Home Concept to nowoczesna galeria zlokalizowana na warszawskiej Ochocie w pobliżu biurowców m.in. Adgar, Bosh oraz Centrów Handlowych Blue City i Reduta. Naszą historię wiążemy z TTW Opex i TTW Home. Dziś podążając za trendami mamy przyjemność zaprezentować nową odsłonę jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc wykończenia domu w Warszawie – Galerię Wnętrz Home Concept. Wiemy, że podczas remontu, budowy czy aranżacji domu liczą się pomysły, a przede wszystkim kompleksowe rozwiązania, dlatego w jednym miejscu zebraliśmy około 50 salonów oferujących produkty wykończenia wnętrz. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych jakościowo, wyselekcjonowanych produktów zgodnych z trendami. Naszych klientów wspieramy ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w wykańczaniu domów oraz mieszkań. Wiemy, jak ważny jest czas, w związku z czym oferujemy kompleksową realizację usług „od pomysłu do realizacji”. Home Concept to także nowe miejsce spotkań klientów, architektów i projektantów. Miejsce, które przybliża światowe trendy w designie.