Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ajent - Business Partner

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 20.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowy koncern prowadzący między innymi siec kawiarni i restauracji na teranie całej Polski, poszukuje kandydata na stanowisko Ajent-Business Partner, do poprowadzenia restauracji PAUL mieszczącej się na ul Emilii Plater 53 w Warszawie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Warszawa - ul. Emilii Plater 53

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie restauracją pod względem administracyjnym, handlowym i finansowym
    • Rekrutacja zespołu
    • Organizacja pracy własnej i załogi
    • Nadzorowanie standardów jakości wydawanych dań i produktów
    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych oraz kontrola kosztów
    • Dbałość o wysoką jakość obsługi

    Poszukiwane kompetencje

    • Minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym/managerskim w branży gastronomicznej, mile widziane doświadczenie w firmach sieciowych
    • Znajomość zagadnień gastronomicznych, w tym umiejętności zarządzania produkcją
    • Znajomość technik sprzedażowych i profesjonalnej obsługi Gości
    • Kompetencje rekrutacyjne
    • Umiejętność kierowania zespołem, inspirowania i motywowania ludzi
    • Znajomość systemu HACCP i BHP
    • Umiejętność pracy według wyznaczonych standardów
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub francuskiego
    • Aktualnych badań dla celów sanitarno-epidemiologicznych

    Oferujemy

    • Prowadzenie w pełni wyposażonej  restauracji na podstawie umowy agencyjnej
    • Bezkosztowe zamawianie towaru
    • Szkolenie wprowadzające oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Stałą opiekę i wsparcie Kierownika Regionalnego
    • Kartę benefit ze zniżką dla całego zespołu
    • Możliwość wykupienia pakietu medycznego w atrakcyjnej cenie

    Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV za pomocą APLIKUJ

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997 r., poz.883)”

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.