Ajent - Business Partner

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowy koncern prowadzący między innymi sieć kawiarni i restauracji w całej Polsce, poszukuje kandydata na stanowisko Ajent-Business Partner, do poprowadzenia kawiarni SO! COFFEE lub kawiarni Furore!  w systemie agencyjnym.

    Ajent/Business Partner

    Masz doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownik Zmiany, Menadżer?
    Lubisz pracować zgodnie ze standardami?
    Chciałbyś się rozwijać, zostać szefem i poprowadzić kawiarnie?

    Zakres obowiązków

    • Kompleksowe zarządzanie/prowadzenie kawiarni
    • Rekrutacja załogi
    • Zamawianie towaru
    • Sporządzanie inwentaryzacji
    • Profesjonalne podejście do obsługi gościa
    • Budowanie sprzedaży
    • Posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia

    Poszukiwane kompetencje

    • Umiejętność zarządzania i rekrutowania
    • Praca ze standardami
    • Mile widziane doświadczenie w gastronomii sieciowej
    • Doświadczenie w sprzedaży

    Oferujemy

    • Prowadzenie w pełni wyposażonej kawiarni na podstawie umowy agencyjnej
    • Bezkosztowe zamawianie towaru
    • Szkolenie wprowadzające oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Stałą opiekę i wsparcie Kierownika Regionalnego
    • Kartę benefit ze zniżką
    • Możliwość wykupienia pakietu medycznego w atrakcyjnej cenie

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997 r., poz.883)”

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.