Logo Pracuj.pl

Ajent Saloniku Kolportera

Kolporter spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Radom
    Radom, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie saloniku prasowego Kolporter
  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych i akcji promocyjnych
  • Obsługa komputera i systemu kasowego
  • Dbałość o powierzone mienie i wizerunek saloniku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta
  • Uczciwość, niekaralność
  • Zdolności handlowe, komunikatywność
  • Zaangażowanie i aktywność wynikająca z przyjemności pracy w handlu
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Sumienność

To oferujemy

  • Pracę w znanej sieci handlowej o ugruntowanej pozycji na rynku handlowym
  • Umowę na czas nieokreślony
  • Stałe, gwarantowane wynagrodzenie
  • Partnerski systemu rozliczeń i atrakcyjny system motywacyjny,
  • Praca na nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych, które znacząco upraszczają funkcjonowanie saloniku
  • W pełni urządzony i zatowarowany Salonik Prasowy bez konieczności wnoszenia wkładu własnego.
  • Jasne i przejrzyste reguły współpracy,
  • Wsparcie i opieka bezpośrednio ze strony Menagera Rejonu oraz działu BOP.
  • Podwyższanie kwalifikacji poprzez atrakcyjny system szkoleń
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Sprawdzony pomysł na rodzinny biznes
  • Działalność bez ryzyka

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • program rekomendacji pracowników
  • wewnętrzne działania rozwojowe
  • jasny i przejrzysty system premiowy

Kolporter spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferuje obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Zarządza największą w kraju siecią saloników, prowadzonych przez Ajentów. Rocznie obsługuje ona niemal 60 mln klientów. Firma posiada 30 proc. udziału w rynku porównywalnych formatów sprzedaży.

Potrzebujesz więcej informacji?

Wejdź na: http://www.kolporter.com.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ lub skontaktuj się z nami telefonicznie: 510-031-584

  • Świdnica
  • Jelenia Góra
  • Wrocław
  • Zduńska Wola
  • Turek
  • Gniezno
  • Połczyn Zdrój
  • Słupsk

510 - 031 – 340

  • Kędzierzyn Koźle
  • Kielce
  • Częstochowa
  • Bełchatów

510 - 031 - 129

  • Radom
  • Nowa Dęba
  • Sandomierz
  • Ryki
  • Lubartów

Ajent Saloniku Kolportera, Radom