Ajent - Sklep zoologiczny

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 14.09.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 14.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AQUAEL Sp. z o.o.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy przedsiębiorczych
    i odpowiedzialnych osób do współpracy.

    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • Samodzielne prowadzenie sklepu zoologicznego zgodnie z przyjętymi standardami firmy
    • Dbanie o powierzony sklep
    • Realizacja parametrów sprzedaży
    • Rekrutacja i zarządzenie podległym zespołem
    • Aktywne uczestnictwo w szkoleniach i rozwoju firmy
    • Miejsce pracy: Toruń , Szczecin USTOWO oraz Szczecin TURZYN

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Umiejętność pracy według wyznaczonych standardów
    • Doświadczenie w handlu
    • Znajomość branży zoologicznej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Wyposażony i zatowarowany sklep
    • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników, podstawa, procent od obrotu, premia.
    • Szkolenia oraz wsparcie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH

    Jeżeli chcesz, możesz wyrazić zgodę na rozpatrywanie przez nas Twojego CV także w innych procesach rekrutacyjnych, które będziemy prowadzić w najbliższym czasie. Wystarczy, że umieścisz w swoim CV dodatkową zgodę o treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-849) przy ul. Krasnowolskiej 50 w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”

    Kto jest Twoim administratorem danych osobowych?

    Informujemy, że zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO), Twoim administratorem danych osobowych jest AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-849) przy ul. Krasnowolskiej 50, tel. 22-644-76-16 / e-mail:[email protected]

    Do czego potrzebujemy Twoich danych i jak długo będziemy je przechowywać?

    Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które złożysz aplikację poprzez portal Pracuj.pl. Przetwarzanie będzie odbywać się na podstawie przepisów prawa pracy oraz Twojej zgody – tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) oraz lit. a) RODO. Po zakończeniu prowadzonej rekrutacji Twoje dane osobowe zostaną przez nas usunięte.

    Jeżeli wyrazisz na to zgodę, możemy zatrzymać Twoje dane na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres […] miesięcy. Dzięki tej zgodzie, będziemy rozpatrywać Twoje podanie o pracę w każdej kolejnej rekrutacji prowadzonej w powyższym okresie. Przetwarzanie w tym celu będzie odbywać się na podstawie Twojej zgody, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) RODO.

    Podanie przez Ciebie danych osobowych określonych w art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne do rozpatrzenia Twojego podania. Pozostałe dane osobowe, w tym wizerunek, podawane są przez Ciebie dobrowolnie w oparciu o Twoją zgodę. Nieudzielenie zgody na przetwarzanie Twoich danych na poczet przyszłych rekrutacji nie wpłynie na Twój udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko, na które złożysz podanie poprzez portal Pracuj.pl. Twoje dane osobowe nie będą profilowane ani poddane zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

    Kiedy i w jaki sposób możesz cofnąć udzieloną nam zgodę?

    Pamiętaj, że w dowolnym momencie bez podania przyczyny możesz cofnąć swoją zgodę wyrażoną na potrzeby bieżącej rekrutacji i/lub na potrzeby przyszłych rekrutacji. Wystarczy, że wyślesz maila na adres [email protected] podając Twoje imię i nazwisko oraz treść: cofam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby bieżącej/przyszłych rekrutacji. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych osobowych, których dokonaliśmy przed jej cofnięciem.

    Komu możemy udostępnić Twoje dane osobowe?

    Twoje dane osobowe mogą być udostępnione do firmy informatycznej w zakresie niezbędnym do obsługi naszych systemów informatycznych.

    Jakie masz prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych?

    Masz prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do żądania przeniesienia danych osobowych do innego administratora danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw wystarczy, że napiszesz do nas na adres mailowy:[email protected] Masz również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.