Oferta pracy

Ajent stacji paliw

PRONAR Sp. z o.o.O firmie

PRONAR Sp. z o.o.

44

Jaszczołty (pow. siemiatycki)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy ajenta do prowadzenia stacji paliw na warunkach umowy ajencyjnej.

Ajent otrzymuje w dzierżawę cały obiekt, za który płaci miesięcznie dla Pronar Sp. z o.o. czynsz, a do obsługi stacji w ramach własnej działalności zatrudnia pracowników i ponosi ich koszty osobowe.

Nasze wymagania

  • prowadzenie lub gotowość do podjęcia działalności gospodarczej

  • samodzielność i umiejętność kierowania zespołem

  • pozytywne nastawienie oraz umiejętność pracy w zespole

  • zmysł handlowy, elastyczność oraz umiejętności planistycze

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę ajencyjną

  • wynagrodzenie prowizyjne za sprzedaż paliw oraz zysk z działalności handlowej

  • "wolną rękę" co do sposobu zatowarowania stacji

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą maszyn oraz urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych, transportowych i recyklingu. Hurtownia Paliw Pronar, poprzez własny Terminal Paliw położony w Białymstoku przy ulicy Hetmańskiej 89, oferuje paliwa najwyższej jakości pochodzące bezpośrednio z Grupy Lotos S.A. oraz innych producentów. Pronar, poza hurtową sprzedażą paliw, prowadzi także pod własnym logo sieć stacji paliw rozmieszczonych na obszarze całego województwa podlaskiego.

Przewiń do profilu firmy