Oferta pracy

Ajent stacji paliw Moya

Anwim S.A.O firmie

  • Kościerzyna

    Kościerzyna, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży

  • nadzór nad realizacją planów sprzedażowych oraz sytuacją finansową stacji

  • wdrażanie i monitorowanie funkcjonowania procedur operacyjnych i standardów sieci sprzedaży

  • analiza rynku i konkurencji, identyfikacja potencjału wzrostu biznesu w regionie

  • koordynacja działań promocyjnych, kontrola poprawności kampanii reklamowych, nadzór nad procesem wdrażania promocji

  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych ze strategicznymi Klientami

  • kompleksowe zarządzanie zespołem w tym rekrutacja i zatrudnianie pracowników

  • konstruowanie i wdrażanie planów szkoleniowych dla pracowników

Nasze wymagania

  • gotowość do założenia działalności gospodarczej (wymóg konieczny)

  • wykształcenie min. średnie

  • umiejętność obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w pracy w handlu detalicznym (preferowana branża paliwowa)

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem co najmniej 5 osób

  • samodzielność, operatywność

  • zaangażowanie i samodzielne, kreatywne myślenie

  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem

  • ubezpieczenie działalności

Mile widziane

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu zarządzania, rachunkowości i prawa pracy

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę ajencyjną

  • wskazówki dotyczące zakładania działalności gospodarczej

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa, prowizja zależna od realizacji wyznaczonych zadań

  • szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym

  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia

Anwim S.A.

Anwim S.A. to polska spółka z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem na krajowym rynku hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Firma jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, która liczy obecnie ponad 300 placówek na terenie całej Polski. Jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Oferuje pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Do współpracy zapraszamy ambitne i pracowite osoby, z doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!

Przewiń do profilu firmy