Oferta pracy

Akademia Kadrowo-Płacowa - płatny staż

ADP Polska Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odbędziesz 3 miesięczny płatny staż w największej na polskim rynku firmie z obszaru outsourcingu usług kadrowo-płacowych

  • Uzyskasz bogatą i zróżnicowaną merytoryczną oraz praktyczną wiedzę z obszaru kadr i płac

  • Poznasz między innymi takie zagadnienia jak: obieg dokumentów, teczka osobowa pracownika, prowadzenie dokumentacji kadrowej, wprowadzanie danych do systemu, weryfikowanie danych kadrowo-płacowych, generowanie raportów, tworzenie analiz

  • Będziesz mógł otrzymać możliwość podjęcia stałego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po zakończeniu Programu.

Nasze wymagania

  • Chęć rozwoju i zdobycia wiedzy z zakresu kadr i płac

  • Oczekujemy dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin

  • Spełniania warunków praktyki absolwenckiej (ukończone wykształcenie na dowolnym poziomie oraz nieukończony 30 rok życia na dzień rozpoczęcia Programu),

  • Gotowości do podjęcia ewentualnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po zakończeniu Programu,

  • Swobody pracy z komputerem oraz łatwości w przyswajaniu nowej wiedzy

  • Zaangażowania, pozytywnego nastawienia, komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.

  • Oferujemy:

To oferujemy

  • Płatną 3-miesięczną umowę o praktykę absolwencką.

  • Akademia Kadrowo-Płacowa to niepowtarzalna okazja, aby od podstaw rozpocząć swoją przygodę z obszarem kadr i płac. Myślisz o rozwoju swojej kariery właśnie w tym kierunku? Nie wahaj się ani chwili, wyślij swoją aplikację już dziś!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wsparcie dla pracowników

Teraz Ty również możesz stać się częścią tego świata i dołączyć do naszego zespołu.

W związku z dynamicznym rozwojem struktur naszego oddziału w Bielsku-Białej poszukujemy osób chętnych do udziału w projekcie AKADEMIA KADROWO-PŁACOWA-PŁATNY STAŻ!

Planowany termin rozpoczęcia stażu: Kwiecień 2022

ADP Polska jest największą na polskim rynku firmą specjalizującą się w usługach outsourcingu kadrowo-płacowego, będąc jednocześnie częścią światowego lidera w tym obszarze – ADP®. Każdego dnia tysiące organizacji z całego świata polegają właśnie na ADP. Od międzynarodowych korporacji po małe firmy – wiodące rozwiązania ADP dla personelu pozwalają przedsiębiorstwom robić to, w czym są najlepsze – interesy. W Polsce z sukcesem działamy już prawie 20 lat i zatrudniamy 330 najwyższej klasy specjalistów gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Przewiń do profilu firmy